Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2020 MODELS YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE

Online: 3m 22d

Marka LIDER
ID LİDER LOWBED TRAİLER
Viti i prodhimit 2020
E re
Gjendja e re
Pesha neto 12 000 kg
Pesha bruto 82 000 kg
Ngarkesa e dobishme 70 000 kg
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • numri i akseve: 4-aks
 • marka e akseve: GIGANT
 • aksi i ngritjes
 • akset e drejtimit
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 395/60 R 22.5
 • gomat e pasme: 395/60 R 22.5, 395/60 R 22.5
 • gomat: 295/60 R=22.5
 • goma rezervë
 • goma dyshe
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
23000 EUR
23 000
EUR
 • 2 843 375 ALL
 • 28 005 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 4 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
16:26
23 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER NEW 2020 model new by manufacturer Lider Trailer
LIDER NEW 2020 model new by manufacturer Lider Trailer
2020, 5-aks
Turqia, Konya
33 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER NEW 2020 model new by manufacturer Lider Trailer, 2020
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2020 model new from MANUFACTURER COMPANY (LIDER trailer )
LIDER 2020 model new from MANUFACTURER COMPANY (LIDER trailer )
2020, 3-aks
Rumani
21 500 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2020 model new from MANUFACTURER COMPANY (LIDER trailer ), 2020
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER NEW remorque surbaissée 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
LIDER NEW remorque surbaissée 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
2019, 4-aks
Rumani
24 500 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER NEW remorque surbaissée 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY), 2019
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER NEW 2021
LIDER NEW 2021
2021, 10-aks
Turqia, Konya
56 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER NEW 2021, 2021
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2020
LIDER 2020
2020, 2-aks
Turqia, Konya
20 445 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2020, 2020
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER LIDER 2021
LIDER LIDER 2021
2021, 3-aks
Turqia, Konya
22 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER LIDER 2021, 2021
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
2020, 5-aks
Rumani
34 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK, 2020
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2021
LIDER 2021
2021, 12-aks
Turqia, Konya
88 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2021, 2021
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët OZGUL LOWBED SEMI TRAILER
OZGUL LOWBED SEMI TRAILER
6-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët OZGUL LOWBED SEMI TRAILER
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët EMIRSAN Lowbed Trailer 3 Axle
EMIRSAN Lowbed Trailer 3 Axle
2020, 3-aks
Turqia, Konya
20 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët EMIRSAN Lowbed Trailer 3 Axle, 2020
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët EMIRSAN Front Loading Lowbed Trailer 2020
EMIRSAN Front Loading Lowbed Trailer 2020
2020, 4-aks
Turqia, Konya
45 000 EUR
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët EMIRSAN Front Loading Lowbed Trailer 2020, 2020
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët OZGUL 8 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
OZGUL 8 AXLE LOWBED SEMI TRAILER
2020, 8-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët OZGUL 8 AXLE LOWBED SEMI TRAILER, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.