Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 model 150 Tons caapcity Lowbed semi trailer [ Copy ]

TipiGjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri
Viti2022
ShtetiFrancë
Telefoni+90-505355......
Online: 11d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto18000 kg
Pesha bruto168000 kg
Ngarkesa e dobishme150000 kg
Gjatësia18000000 mm
Gjerësia2750000 mm
Lartësia1000000 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Telajo teleskopike
Numri i akseve10-aks
Marka e akseveBPW ECO Plus 2
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat235/70 r 17.5
Goma rezervë
Goma dyshe
Goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë

Përshkrimi

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

+90-505355...
France, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Ora lokale e shitësit — 16:22

Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.