Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 model new directly from manufacturer company available sel [ Copy ]

gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 model new directly from manufacturer company available sel [ Copy ]

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto13000 kg
Pesha bruto103000 kg
Ngarkesa e dobishme90000 kg
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve4-aks
Marka e akseveGIGANT
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme245/70 R 17,5
Gomat e pasme245/70 R 17,5, 245/70 R 17,5
Gomat245/70 R 17,5
Goma rezervë
Goma dyshe
Goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
Për transportimin emakinerive të rënda
Materiali i karrocerisëçelik
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
20ft
30ft
40ft
45ft

Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.