Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock

gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 model new from MANUFACTURER COMPANY Ready in stock

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto8500 kg
Pesha bruto58500 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme245/70 R 17.5
Gomat e pasme245/70 R 17.5, 245/70 R 17.5
Gomat245/70 R 17.5
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë

Përshkrimi


Lider trailer manufacture of all types trailer as costumize production.

Costumer request size and type.

Contacts : show contacts (whatsupp and viber)

show contacts

show contacts

show contacts

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.