Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 MODEL NEW LOWBOY TRAILER FROM MANUFACTURER

picture_as_pdf

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri

Viti

2022

Shteti

Turqia

Telefoni

+90-505355......

Botuar: 12d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Numri i referencësLider cement trailer 2022
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto11800 kg
Ngarkesa e dobishme42000 kg
Gjatësia10500 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia3900 mm
Kapaciteti37 m³
Lartësia e ngritjes400 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveLIDER 1453
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenattamburi
ABS
Gomat e përparme295/60 R /22.5
Gomat e pasme295/60 R /22.5
Gomat295/60 R /22.5
Gomat e reja
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Për transportimin emakinerive të rënda
Materiali i karrocerisëçelik
Gjatësia e ngarkesës9000 mm
Gjerësia e ngarkesës2500 mm
Lartësia e ngarkesës400 mm
Matës
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Pjesë shtesë
Njësitë e disponueshme6
Garancia
VërtetimetEU ,CE Wvta
Pajisja
Platformë ajroreAerial platform
Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all type trailer and tanker in Turkey.

Available stock all type trailer

Please contact for best price:

show contacts - show contacts

show contacts - show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Turkey, İstanbul

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 02:50


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.