Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED

gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto10000 kg
Pesha bruto60000 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Kapaciteti ngritës60000 kg
Sistemi hidraulik
ADR
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW
Akset e drejtimit
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat235/70 r 17.5
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Për transportimin emakinerive të rënda
Për transportimin0 automjeteve
Materiali i karrocerisëçelik
Gjatësia e ngarkesës13600 mm
Gjerësia e ngarkesës3000 mm
Lartësia e ngarkesës1450 mm
Dizel/elektro
MEGA
Dyert anësore
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
20ft
30ft
40ft
45ft
Pjesë shtesë
Njësitë e disponueshme6
Garancia

Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.

Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:show contacts VİBER -WhatsAPP-

show contacts

show contacts

show contacts

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.