Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 READY IN STOCK 50 TONS CAPACITY LOWBED [ Copy ] [ Copy ]

picture_as_pdf

23 000 EUR

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri

Viti

2022

Shteti

Bjellorusi

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto10000 kg
Pesha bruto60000 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Kapaciteti ngritës60000 kg
Sistemi hidraulik
ADR
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW
Akset e drejtimit
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat235/70 r 17.5
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Për transportimin emakinerive të rënda
Materiali i karrocerisëçelik
Gjatësia e ngarkesës13600 mm
Gjerësia e ngarkesës3000 mm
Lartësia e ngarkesës1450 mm
Dizel/elektro
MEGA
Dyert anësore
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
20ft
30ft
40ft
45ft
Pjesë shtesë
Njësitë e disponueshme6
Garancia
Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.

Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:show contacts VİBER -WhatsAPP-

show contacts

show contacts

show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Belarus

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 02:49


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.