Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 YEAR NEW LOWBED TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

picture_as_pdf

30 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri

Viti

2022

Shteti

Rumani

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 4m 14d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto8500 kg
Pesha bruto58500 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Gjatësia12000 mm
Gjerësia3000 mm
Lartësia1000 mm
Ngjyrablu
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveGIGANT
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme295/60 R 22,5
Gomat e pasme295/60 R 22,5, 295/60 R 22,5
Gomat295/60 R 22,5
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Përshkrimi

manufacturer of all type semi trailer in Turkey

Contacts : show contacts Viber-Whatsupp-Line

show contacts

show contacts

show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Romania, bucarest

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 00:54


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.