Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2022 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE [ Copy ] [ Copy ]

picture_as_pdf

48 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri

Viti

2022

Shteti

Spanjë

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto7000 kg
Pesha bruto57000 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Gjatësia13600 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia1200 mm
Kapaciteti ngritës85000 kg
Sistemi hidraulik
Ngjyrae zezë, e bardhë, e kuqe, blu, jeshile, e verdhë, portokalli, kafe, gri
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Telajo teleskopike
Numri i akseve6-aks
Marka e akseveSAF-LIDER1453
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Lartësia e shasisë13600 mm
Frenattamburi
Frenat e ajrit
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme235/ 70 17.5 Tyres
Gomat e pasme235/ 70 17.5 Tyres
Gomat235/ 70 17.5 Tyres
Gomat e reja
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
ShasiaLowbed Heavy capacity Chassis
Për transportimin emakinerive të rënda
Materiali i karrocerisëçelik
Gjatësia e ngarkesës11000 mm
Gjerësia e ngarkesës2500 mm
Lartësia e ngarkesës870 mm
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
20ft
30ft
40ft
45ft
HiCube
Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all type trailer

Lider trailer,flatbed trailer,lowbed trailer,tanker semi trailer,cement tanker,fuel tanker semi trailer,bulk cement trailer,cement bulker,tipper,dumper,lowbed trailer,semi trailer for sale

show contacts

show contacts

Phone:0090 505 355 15 27

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Spain

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 02:29


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.