Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture i ri në shitje - ID: 6225894
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 1
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 2
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 3
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 4
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 5
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 6
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 7
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 8
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 9
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 10
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 11
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 12
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 13
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 14
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 15
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 16
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture: foto 17
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 1m 4d

Marka LIDER
Numri i referencës LIDER 12 AXLES
Viti i prodhimit 2023
E re
Gjendja e re
Pesha neto 34 000 kg
Pesha bruto 234 000 kg
Ngarkesa e dobishme 200 000 kg
Gjatësia 21 000 000 mm
Gjerësia 2 800 000 mm
Lartësia 870 000 mm
Ngjyra e zezë, e bardhë, e kuqe, jeshile, portokalli, kafe, gri
Vendndodhja Turqia, Konya
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • telajo teleskopike
 • numri i akseve: 10-aks
 • marka e akseve: BPW ECO Plus 2
 • aksi i ngritjes
 • akset e drejtimit
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat: 22,5
 • goma rezervë
 • goma dyshe
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 25 000 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 3 000 mm
 • lartësia e ngarkesës: 870 mm
 • perde anësore
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
 • 20ft
 • 30ft
 • 40ft
 • 45ft
 • hiCube
Turqia, Konya
watch_later
Ora lokale e shitësit:
10:33
4.4
7 komente
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

LIDER 2023 Model 200 TONS CAPACITY New Productions Directly From Manufacture

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old