Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE i ri në shitje - ID: 6247558
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

60 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 013 800 ALL
  • ≈ 64 150 USD

LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri për transportimin e makinerive të rëndaLIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE
E re|2024|6-aks|50000 kg|57000 kg

60 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri për transportimin e makinerive të rënda LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE

Botuar: 1m 12d

PDF
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 1
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 2
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 3
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 4
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 5
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 6
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 7
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 8
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 9
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 10
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 11
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 12
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 13
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 14
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 15
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 16
Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët për transportimin e makinerive të rënda i ri LIDER 2024 YEAR NEW MODELS containeer flatbes semi TRAILER FOR SALE: foto 17
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 12d

PDF

60 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 013 800 ALL
  • ≈ 64 150 USD
Marka

Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Pesha neto

7000 kg
Pesha bruto

57000 kg
Ngarkesa e dobishme

50000 kg
Gjatësia

13600 mm
Gjerësia

2550 mm
Lartësia

1200 mm
Kapaciteti ngritës

85000 kg
Sistemi hidraulik

Ngjyra

e zezë, e bardhë, blu, jeshile, e verdhë, kafe, gri
Vendndodhja

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
telajo teleskopike

numri i akseve

marka e akseve

SAF-LIDER1453
aksi i ngritjes

akset e drejtimit

lartësia e shasisë

13600 mm
frenat

tamburi
frenat e ajrit

lubrifikimi qendror

ABS

EBS

gomat e përparme

235/ 70 17.5 Tyres
gomat e pasme

235/ 70 17.5 Tyres
gomat

235/ 70 17.5 Tyres
gomat e reja

goma rezervë

Karroceria/supestruktura
shasia

Lowbed Heavy capacity Chassis
për transportimin e

materiali i karrocerisë

çelik
gjatësia e ngarkesës

11000 mm
gjerësia e ngarkesës

2500 mm
lartësia e ngarkesës

870 mm
arka e veglave

mbajtësi i gomës rezervë

20ft

30ft

40ft

45ft

hiCube

Më shumë informacion

Lider trailer manufacturer of all type trailer

Lider trailer,flatbed trailer,lowbed trailer,tanker semi trailer,cement tanker,fuel tanker semi trailer,bulk cement trailer,cement bulker,tipper,dumper,lowbed trailer,semi trailer for sale

show contacts

show contacts

Phone:0090 505 355 15 27

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

60 000EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 6 013 800 ALL
  • ≈ 64 150 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI