Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER LIDER NEW 2022 MODEL Lowbed [ Copy ] [ Copy ]

picture_as_pdf

110 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri

Viti

2023

Shteti

Gjermani

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 29d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2023
E re
Gjendjae re
Pesha neto28000 kg
Gjatësia21000 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia900 mm
Kapaciteti34 m³
Kapaciteti ngritës170000 kg
Lartësia e ngritjes900 mm
Gjatësia e krahut2800 mm
Sistemi hidraulik
ADR
Ngjyraportokalli
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve12-aks
Marka e akseveLIDER 1453
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Lartësia e shasisë21000 mm
Frenattamburi
Frenat e ajrit
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme235/70 17.5 tyres 48 Units
Gomat e pasme235/70 17.5 tyres 48 Units
Gomat235/70 17.5 tyres 48 Units
Gomat e reja
Goma rezervë
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Për transportimin emakinerive të rënda
Materiali i karrocerisëçelik
Gjatësia e ngarkesës21000 mm
Gjerësia e ngarkesës2550 mm
Lartësia e ngarkesës900 mm
Dyert e pasme
Dyert anësore
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
20ft
30ft
40ft
45ft
Pajisja
Platformë ajroreAerial platform
Përshkrimi

we are manufacturer of all type tanker & semi trailer in Turkey.

Do not decide trailer without get offer from us.

Best offer for all type trailer

EU standarts Quality

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Munich

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 01:31


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.