Hmm, duket se artikulli është shitur

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER

gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët i ri LIDER NEW 2022 MODELS YEAR LIDER TRAILER

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaLIDER
IDLider Trailer
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto11800 kg
Pesha bruto71800 kg
Ngarkesa e dobishme60000 kg
Gjatësia13600 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia850 mm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve4-aks
Marka e akseveBPW
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
Gomat e përparme1380
Gomat e pasme1480, 1380
Gomat245 70R 17.5 PLOT RİM
Goma rezervë
Goma dyshe
Goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë

Përshkrimi

Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.

Please ontact for our best quality & Best Price

Contact phone:show contacts VİBER -WhatsAPP-

show contacts

show contacts

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.