Reja dhe përdorur gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët NOOTEBOOM në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët NOOTEBOOM


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
RINO BT 75.05KS NOOTEBOOM - BALLAST TRAILER  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
67 400 EUR
2019
5-aks
Ngarkesa e dobishme: 62 940 kg
Pesha bruto: 75 000 kg

Nebim Used Trucks

13

Holandë, Weert, Netherlands

Numri i referencës 114037

Nooteboom  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
1 000 EUR
Ankandi

Botuar: 2d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Burgemeester Nooijenlaan 8, Rips, 5764 RG

Numri i referencës 9237836

Nooteboom MCO-48-03V/L / 2 x EXTENDABLE - 27 mtr. - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin
2006
Ngarkesa e dobishme: 30 680 kg
Pesha bruto: 45 000 kg

Botuar: 2d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5861

Nooteboom OSD-73-04V / RAMPEN / EXTENDABLE / NEW - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin
E re
2023
Ngarkesa e dobishme: 54 150 kg
Pesha bruto: 69 000 kg

Botuar: 2d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5897

NOOTEBOOM FLAT - EXTENDER OSD-48-03 V/L - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Ankandi
1998

Botuar: 3d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Trailer Centre

Numri i referencës C001318

Nooteboom OSD-58-04V - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
21 600 EUR
2003
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 48 900 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Botuar: 3d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Nooteboom 5-ass. Uitschuifbare Semi dieplader met dubbele hydr. Kleppen // 4x ge  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 16
Pyet për çmimin
2004
5-aks
Ngarkesa e dobishme: 53 280 kg
Pesha bruto: 70 000 kg

Botuar: 4d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Woudenberg, Netherlands

Numri i referencës 13797

NOOTEBOOM  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 17
30 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008

Botuar: 4d

SAS SKT

Francë, Wambrechies

 NOOTEBOOM OSD-48-03 V/L - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
3 197 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Blinto

Nooteboom OSD 41-03 / 3 axle / Tieflader Semi Lowloader / Double Ramps / NL Trailer - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 11
18 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
Ngarkesa e dobishme: 30 150 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 4d

Kuijpers Trading B.V.

Holandë, Tilburg

Numri i referencës OT81LK

 2011 Noteboom Tri Axle Step Frame Low Loader Trailer, Winch, Hydraulic Ramps - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 26
Ankandi
2011

Botuar: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140351999

Nooteboom OSDS-48-03 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
12 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 45 000 kg

Botuar: 5d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Nooteboom 0SD480 - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2002
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 48 000 kg

Botuar: 5d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Nooteboom OSD-48-03V  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 18
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
3-aks

Botuar: 7d

Car Office Roponen Oy

10

Finlandë, Finnland, Kuopio

Nooteboom 3-ass. Dieplader // 3x gestuurd  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 10
Pyet për çmimin
2001
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 740 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Botuar: 7d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Woudenberg, Netherlands

Numri i referencës 13778

Nooteboom  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
2 500 EUR
Ankandi

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Wanraaij 35a, Andelst, 6673 DM

Numri i referencës 9223449

 Nooteboom Tri Axle Step Frame Low Loader Trailer, Hydraulic Flip Toe Ramps (Plating Certificate Available) - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 24
Ankandi

Botuar: 10d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140351089

Nooteboom OSDS-48-03EB / HEFBED / RAMPEN / VERBREDERS - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin
E re
2023
Ngarkesa e dobishme: 36 190 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Botuar: 10d

Versteijnen Trucks B.V.

Holandë, Gilze

Numri i referencës St_5898

Nooteboom OSDS-48-03 EB - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 17
12 500 EUR
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 39 420 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Botuar: 10d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Nooteboom 3-ass. Uitschuifbare semi dieplader met hydr. Kleppen // 3x gestuurd  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 16
Pyet për çmimin
2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 460 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Botuar: 11d

Xiffix - Special Trailer Trading & Rental

Holandë, Woudenberg, Netherlands

Numri i referencës 13785

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Low loader semi-trailers - NOOTEBOOM
t1 old