Reja dhe përdorur gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët OZGUL në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me plan ngarkimi të ulët OZGUL


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
OZGUL LW4  OZGUL TAILER semi dieplader heftruck/hoogwerker transport 2x liftas 2021 ZGAN oplegger trailer - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
41 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 56 900 kg
Pesha bruto: 70 000 kg

Botuar: 6d

VAN DE WERT TRADING B.V.

6

Holandë, Nuland

Numri i referencës 232564

OZGUL TRAILER LW4 HEAVY DUTY SEMI LOWLOADER/DIEP  - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
Pyet për çmimin
2021
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 56 900 kg
Pesha bruto: 70 000 kg

Botuar: 11d

Geurts Trucks B.V.

11

Holandë, ANDELST

OZGUL LW4 EU FIX - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 1m 15d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Numri i referencës 00031286

OZGUL LW4 with hydraulic foldable ramps 3 m - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 18
39 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2021

Botuar: 3m 20d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Numri i referencës 00030011

OZGUL 3 AXE LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
E re
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 45 500 kg
Pesha bruto: 58 000 kg

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL LOW LOADER LOVBED - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 19
Pyet për çmimin
2-aks

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL 5 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 16
Pyet për çmimin
E re
5-aks
Ngarkesa e dobishme: 75 000 kg
Pesha bruto: 90 000 kg

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL 2 AXLE LOW LOADER SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 12
Pyet për çmimin
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 42 000 kg

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 11
Pyet për çmimin
6-aks

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL 6 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
E re
2022
6-aks
Ngarkesa e dobishme: 85 000 kg
Pesha bruto: 102 000 kg

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL 4 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
E re
4-aks
Ngarkesa e dobishme: 56 000 kg
Pesha bruto: 70 000 kg

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL 8 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
E re
8-aks

Botuar: 4m 18d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL LW4 EU 2SS - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 2
48 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022

Botuar: 5m 21d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Numri i referencës 00031279

OZGUL 2 AXLE LOW LOADER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
Pyet për çmimin
E re

Botuar: 7m 19d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL 2 AXLE LOWBED SEMI TRAILER - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 6
Pyet për çmimin
E re
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 42 000 kg

Botuar: 10m 24d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

OZGUL HYDRAULIC FOLDABLE - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 7
Pyet për çmimin
3-aks

Botuar: 10m 24d

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

Turqia, Konya

Diversen OZGUL NSL 50 70 Ton - gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
 8
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
5-aks
Pesha bruto: 70 000 kg

GA Den Otter bedrijfsauto’s BV

17

Belgjikë, Meer

Numri i referencës 0011556

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Low loader semi-trailers - OZGUL
t1 old