Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot me tendë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me tendë


   Faqja 1 e 116 1/116   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
KÖGEL SN24 Cargo - Gjysmë rimorkio me tendë
22 618 EUR
Çmimi pa. TVSH
Schwartzmuller S1-J06VLN3 - Gjysmë rimorkio me tendë
35 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Krone KRONE SD MEGA 2020 EZ!!! - Gjysmë rimorkio me tendë
 20
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 450 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës OS56FY

KOEGEL SN 24 Bordwand Tautliner - Gjysmë rimorkio me tendë
 14
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 380 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

3 S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230027

KRONE Profi liner SDP27 - Gjysmë rimorkio me tendë
 6
36 996 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022

Botuar: 2min

FREEDOM WAY INVESTMENTS

Republika Çeke, Brno

KÖGEL SN24 Cargo - Gjysmë rimorkio me tendë
 5
22 618 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018

Botuar: 2min

FREEDOM WAY INVESTMENTS

Republika Çeke, Brno

Schwartzmuller S1-J06VLN3 - Gjysmë rimorkio me tendë
 7
30 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018

Botuar: 2min

FREEDOM WAY INVESTMENTS

Republika Çeke, Brno

Schwartzmuller S1-J06VLN3 - Gjysmë rimorkio me tendë
 5
30 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020

Botuar: 2min

FREEDOM WAY INVESTMENTS

Republika Çeke, Brno

Schwartzmuller S1-J06VLN3 - Gjysmë rimorkio me tendë
 3
35 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021

Botuar: 2min

FREEDOM WAY INVESTMENTS

Republika Çeke, Brno

SCHWARZMÜLLER S1-J06VLN3 - Gjysmë rimorkio me tendë
 5
30 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020

Botuar: 2min

FREEDOM WAY INVESTMENTS

Republika Çeke, Brno

Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Wielton NS 3 Kurtyna standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2

Wielton NS 3 Kurtyna standard

2021 3-aks Ngarkesa e dobishme: 29 700 kg Pesha bruto: 36 000 kg
Poloni, Wieluń
Botuar: 1orë 2min

23 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2021 3-aks Ngarkesa e dobishme: 29 700 kg Pesha bruto: 36 000 kg
Poloni, Wieluń
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Wielton NS3K INTERMODAL Light - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2

Wielton NS3K INTERMODAL Light

2021 3-aks Pesha bruto: 36 000 kg
Poloni, Wieluń
Botuar: 1orë 2min

27 499 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2021 3-aks Pesha bruto: 36 000 kg
Poloni, Wieluń
ASCA Tautliner Dhollandia - Gjysmë rimorkio me tendë
 10
3 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
Ngarkesa e dobishme: 29 780 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 2orë 20min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 0C0185

Schmitz Cargobull Tautliner - Gjysmë rimorkio me tendë
 8
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
Ngarkesa e dobishme: 31 416 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 2orë 24min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 223274

 Zabudowa skrzynia - Gjysmë rimorkio me tendë
 5
1 628 EUR

Botuar: 3orë 47min

BIZNES Jacek Rzepecki

Poloni, ul. Gliniana 10, 97-300 Piotrków Trybunalski

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 7
9 000 EUR
E re
2016
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 4orë 31min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Ciorogarla

Numri i referencës 12167

Krone SDP 27 - Gjysmë rimorkio me tendë
 7
6 500 EUR
E re
2007
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 4orë 31min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Arad

Numri i referencës 11663

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 6
17 500 EUR
E re
2017
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 4orë 32min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Arad

Numri i referencës 11805

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 8
13 500 EUR
2015
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 4orë 33min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Arad

Numri i referencës 11214

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 9
17 500 EUR
E re
2018
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 4orë 35min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Ciorogarla

Numri i referencës 11901

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 8
16 000 EUR
E re
2017
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 4orë 36min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Arad

Numri i referencës 11189

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 8
17 500 EUR
E re
2018
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 4orë 36min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Arad

Numri i referencës 11295

Krone SD - Gjysmë rimorkio me tendë
 7
17 800 EUR
E re
2018
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 4orë 36min

CTE TRAILERS SRL

4 K M F M A L P

Rumani, Ciorogarla

Numri i referencës 11296

Schmitz Cargobull SCB*S3T Mega Tautliner / Lifting Roof / XL-Code / Hubdach - Gjysmë rimorkio me tendë
 11
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 570 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 6orë

De Jong Trucks & Trailers

12

Holandë, Vuren

Numri i referencës 9565

1 2 3 116   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Curtainsider semi-trailers
t1 old