Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot me vagonetë të mbyllur në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot me vagonetë të mbyllur


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Fruehauf box 2018 laadklep 2500 kg - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
17 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 320 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës OR97DS

Van Eck DT-31 - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
8 000 EUR
1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës ZD25417

SCHMITZ Oplegger Kasten Standard - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
18 750.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 489 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 10orë 10min

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5474655

SYSTEM TRAILERS N/A / BOX CITY / STEER AXLE TAILLIFT 1500 DHOLLANDIA - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
13 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
2-aks

Botuar: 15orë 26min

Kulk Trucks

6

Holandë, Katwijk

Numri i referencës OP83XD

Schmitz Cargobull 3ass Mega Varios oplegger icm MB 16 Actros 1848 LLS mega GigaSpace - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
Pyet për çmimin
2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 996 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 18orë 32min

Fitt Nederland B.V.

14

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës Schmitz08-3ass-mega-varios-icm-MB16-Actros1848LLS-*#1

Groenewegen gesloten bak - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
Ngarkesa e dobishme: 25 037 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 19orë 59min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 002458

Groenewegen gesloten bak - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 9
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
Ngarkesa e dobishme: 25 037 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 20orë 1min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 002458

LAG Gesloten bak - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
Ngarkesa e dobishme: 22 730 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 20orë 2min

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 031891

SDC BOX - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 18
Ankandi
2002

Botuar: 20orë 23min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Offsite

Numri i referencës C080384

SDC BOX - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 18
Ankandi
2002

Botuar: 20orë 27min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Offsite

Numri i referencës C080382

Cartwright BOX - DOUBLEDECK - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
Ankandi
2011

Botuar: 20orë 28min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C324054

Schmitz Cargobull 2019 Mega Schuifzeilen, schuifdak, hefdak (VARIOS) COILgoot - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
Pyet për çmimin
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 285 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 22orë 9min

Fitt Nederland B.V.

14

Holandë, Hoogblokland

Numri i referencës Schmitz19-3ass-mega-varios-*1

SCHMITZ Oplegger Kasten Standard Double deck - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 11
37 950.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 495 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5474702

SCHMITZ Oplegger Kasten Standard Double deck - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 11
37 950.41 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 495 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store Venlo

9 S

Holandë, Venlo-Blerick

Numri i referencës 5474703

SCHMITZ Auflieger Trockenfrachtkoffer Standard Double deck - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
37 750.42 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 529 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store GmbH

9 S

Gjermani, Altenberge

Numri i referencës 5472033

SCHMITZ Semiremolque Furgón carga seca Standard - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
19 890.08 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store Zaragoza

9 S

Spanjë, Villafranca de Ebro

Numri i referencës 5474137

SCHMITZ Semiremolque Furgón carga seca Standard - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
19 890.08 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store Zaragoza

9 S

Spanjë, Villafranca de Ebro

Numri i referencës 5474136

SCHMITZ Semiremolque Furgón carga seca Standard - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
19 890.08 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store Zaragoza

9 S

Spanjë, Villafranca de Ebro

Numri i referencës 5474134

SCHMITZ Semiremolque Furgón carga seca Standard - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 16
19 890.08 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks

Botuar: 1d

Cargobull Trailer Store Zaragoza

9 S

Spanjë, Villafranca de Ebro

Numri i referencës 5473714

LAG Gesloten bak - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 9
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
Ngarkesa e dobishme: 22 730 kg
Pesha bruto: 30 000 kg

Botuar: 1d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 034576

Groenewegen gesloten bak - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 11
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
Ngarkesa e dobishme: 22 340 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Botuar: 1d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 002190

CARTWRIGHT Gesloten bak - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 9
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
Ngarkesa e dobishme: 21 380 kg
Pesha bruto: 28 500 kg

Botuar: 1d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 110368

1 2 3 32   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Closed box semi-trailers
t1 old