Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot për kuaj në shitje - Truck1 Shqipëri

Gjysmë rimorkiot për kuaj

1
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
DESOT Horse trailer (10 horses) - Gjysmë rimorkio për kuaj: foto 1
DESOT Horse trailer (10 horses) - Gjysmë rimorkio për kuaj: foto 2
DESOT Horse trailer (10 horses) - Gjysmë rimorkio për kuaj: foto 3
DESOT Horse trailer (10 horses) - Gjysmë rimorkio për kuaj: foto 4
DESOT Horse trailer (10 horses) - Gjysmë rimorkio për kuaj: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

DESOT Horse trailer (10 horses)

Gjysmë rimorkio për kuaj
19902-aksNgarkesa e dobishme: 30900 kgPesha bruto: 39000 kg
Belgjikë, BE
Botuar: 2v 2mNumri i referencës 20220001

58 850EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 5 899 535 ALL
  • ≈ 64 070 USD
19902-aksNgarkesa e dobishme: 30900 kgPesha bruto: 39000 kg
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Gjysmë rimorkiot për kuaj
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.