Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot për transport druri në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot për transport druri


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Schwarzmüller 3-A Rungensattel 8xRungSchemel 5800kg NEU sofort  - Gjysem rimorkio për transport druri
 20
Pyet për çmimin
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

LKW-Service Nuernberger KG

4

Gjermani, Furth im Wald

Numri i referencës 496226

MONTENEGRO SP-35-10.5P - Gjysem rimorkio për transport druri
 4
4 000 EUR
1993
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 000 kg
Pesha bruto: 40 150 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës BE25417

Özgül New - Gjysem rimorkio për transport druri
 18
Pyet për çmimin
E re
2020
3-aks

Botuar: 14orë 27min

DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS

4

Turqia, Konya

Schwarzmüller Holzauflieger Y-Serie,  6 Rungenpaare, SAF-Achsen, Liftachse, - Gjysem rimorkio për transport druri
 13
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

MG Handel GmbH

12

Austri, Hörsching

Numri i referencës 453710

 New Timber Transport Semi Trailer Customize - 2023 - Domex Bunks - Gjysem rimorkio për transport druri
 23
Pyet për çmimin
E re
2023
2-aks

Botuar: 2d

Nova Treyler Dorse Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. Sti.

2

Turqia, Karatay / Konya

 New Timber Transport Semi Trailer - 2023 - Domex Bunks - Gjysem rimorkio për transport druri
 10
26 000 EUR
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 000 kg
Pesha bruto: 41 980 kg

Botuar: 2d

Nova Treyler Dorse Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. Sti.

2

Turqia, Karatay / Konya

Dennison FLAT - EXTENDER - Gjysem rimorkio për transport druri
 20
Ankandi
2015
3-aks

Botuar: 5d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C399089

Dennison TIMBER CRANE SKELETAL - Gjysem rimorkio për transport druri
 20
Ankandi
2007
3-aks

Botuar: 5d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C257817

Närko Wood transport, Steel suspension - Gjysem rimorkio për transport druri
 10
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Ngarkesa e dobishme: 33 500 kg
Pesha bruto: 40 500 kg

Botuar: 5d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 033211

PAVIC 3-Achs Plattform-Auflieger/Leergew. ca. 7,1t  - Gjysem rimorkio për transport druri
 14
Pyet për çmimin
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 900 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w

PAVIC Holzauflieger mit 8 Schemel und 16  Rungen Miete  - Gjysem rimorkio për transport druri
 3
44 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 300 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

PAVIC Holzauflieger mit Schemel und Rungen  - Gjysem rimorkio për transport druri
 15
33 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 180 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w 5989

PAVIC Holzauflieger mit Schemel und Rungen  - Gjysem rimorkio për transport druri
 15
35 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 180 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 7d

Wiese Transporttechnik Gmbh

2

Gjermani, Petershagen

Numri i referencës w 6272

ZASŁAW D-651 A, 2x LIFTING AXLE, AXLES 9t  - Gjysem rimorkio për transport druri
 11
8 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 200 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 7d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

 Pavic Holzauflieger Pavic Holzauflieger , 3-Achsen, 8 Schemel - Gjysem rimorkio për transport druri
 14
29 052 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 850 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 6377

Schwarzmüller 3-Achs Holzauflieger 3-Achs Holzauflieger, Liftachse, MEHRFACH VORHANDEN! - Gjysem rimorkio për transport druri
 9
34 452 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 850 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9785

 - Plattform - Gjysem rimorkio për transport druri
 4
12 852 EUR
Çmimi pa. TVSH
1994
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 570 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 14585

Doll LOGO 21 Typ T10-8 LOGO 21 Typ T10-8, neuwertig - Gjysem rimorkio për transport druri
 15
88 452 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 400 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 86097

 Pavic Holzauflieger Pavic Holzauflieger , 3-Achsen, 8 Schemel - Gjysem rimorkio për transport druri
 14
29 052 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 850 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 9d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 6378

Schwarzmüller RSA 3/E, SAF, LIFTING AXLE, AXLES 9t  - Gjysem rimorkio për transport druri
 15
16 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 640 kg
Pesha bruto: 44 000 kg

Botuar: 11d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

Närko Wood transport, Steel suspension - Gjysem rimorkio për transport druri
 9
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Ngarkesa e dobishme: 33 500 kg
Pesha bruto: 40 500 kg

Botuar: 15d

JB Trading b.v.

10

Holandë, Ede

Numri i referencës 033215

Kögel S24-1  - Gjysem rimorkio për transport druri
 20
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 570 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 16d

LOSL s.r.o.

17

Republika Çeke, Nové Strašecí

Numri i referencës 254554

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Timber semi-trailers
t1 old