Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot pijesh në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Gjysmë rimorkiot pijesh

5
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 1
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 2
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 3
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 4
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach

Gjysmë rimorkio pijesh
20133-aksPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Botuar: 1m 12dNumri i referencës 8409

12 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 253 687 ALL
 • ≈ 13 531 USD
20133-aksPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Kontakto shitësin
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 1
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 2
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 3
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 4
Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Kempf SP 35/3 Getränkeauflieger mit Hubdach

Gjysmë rimorkio pijesh
20133-aksPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Botuar: 1m 12dNumri i referencës 8411

12 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 253 687 ALL
 • ≈ 13 531 USD
20133-aksPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Industriestraße 2 48739 Legden, Germany
Kontakto shitësin
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 1
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 2
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 3
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 4
Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Orten SG35 Getränke Schwanenh. 2-Fach Gekröpft Stufen

Gjysmë rimorkio pijesh
20143-aksNgarkesa e dobishme: 27240 kgPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Vorster Str. 58 41748 Viersen
Botuar: 1m 17d

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 992 920 ALL
 • ≈ 10 717 USD
20143-aksNgarkesa e dobishme: 27240 kgPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Vorster Str. 58 41748 Viersen
Kontakto shitësin
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 1
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 2
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 3
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 4
Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach* - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

Kempf SP35/3 Getränke Tiefbett * Hängebauch * Hubdach*

Gjysmë rimorkio pijesh
20203-aksNgarkesa e dobishme: 28140 kgPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 2m 27dNumri i referencës 0209124

34 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 500 295 ALL
 • ≈ 37 780 USD
20203-aksNgarkesa e dobishme: 28140 kgPesha bruto: 35000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
Bos Gedranke trailer whit valves steuerachse heckklappe 2500 kg - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 1
Bos Gedranke trailer whit valves steuerachse heckklappe 2500 kg - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 2
Bos Gedranke trailer whit valves steuerachse heckklappe 2500 kg - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 3
Bos Gedranke trailer whit valves steuerachse heckklappe 2500 kg - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 4
Bos Gedranke trailer whit valves steuerachse heckklappe 2500 kg - Gjysmë rimorkio pijesh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Bos Gedranke trailer whit valves steuerachse heckklappe 2500 kg

Gjysmë rimorkio pijesh
2013Ngarkesa e dobishme: 29670 kgPesha bruto: 39000 kg
Holandë, Born, Netherlands
Botuar: 4m 8d
Pyet për çmimin
2013Ngarkesa e dobishme: 29670 kgPesha bruto: 39000 kg
Holandë, Born, Netherlands
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Gjysmë rimorkiot pijesh
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.