Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot silo në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot silo


   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Spitzer SK2444ZI Kippsilo *Bj1990/44m³/Nutzlast 27,2t*  - Gjysmë rimorkio silo
 20
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1990
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 200 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

BNS Intercon GmbH

1

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23044

Spitzer SF 2734/2P, Gülle, Drehkolbenpumpe, 34m³, BPW  - Gjysmë rimorkio silo
 17
26 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 525 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 23orë 24min

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83802

O.ME.P.S. CM27 Zementsilo 3 Achse  - Gjysmë rimorkio silo
 20
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 780 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 1d

Golec Nutzfahrzeuge

3

Gjermani, Kaufungen

Numri i referencës FG02025

 New STU Trailers Aluminium - Gjysmë rimorkio silo
 9
Pyet për çmimin
E re
2023
3-aks

Botuar: 3d

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

2

Turqia, Konya

SPITZER SK2766CAL Kippsilo 66m3 - Gjysmë rimorkio silo
 8
12 700 EUR
2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 100 kg

Botuar: 4d

UNIKTRUCKSSALIHI

2

Zvicra, Langenthal

Spitzer SF 2455/4 UN PM SF 2455/4 UN PM Siloaufliger ca. 55m³ - Gjysmë rimorkio silo
 15
17 172 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 930 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 8792

 SSK 60/10-24 ADR SSK 60/10-24 ADR - Gjysmë rimorkio silo
 15
13 932 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 280 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 81212

 LIDER LD07 LIDER LD07, ca.35m³,MEHRFACH VORHANDEN 30-60m³ - Gjysmë rimorkio silo
 15
36 612 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 000 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 80724

 SAnh Silo MISTRAL Kippsilo, ca. 49m³ - Gjysmë rimorkio silo
 15
13 932 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 600 kg
Pesha bruto: 36 800 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 67711

Spitzer SK 2453 ZIC SK 2453 ZIC, Kippsilo ca. 53m³ - Gjysmë rimorkio silo
 15
12 852 EUR
Çmimi pa. TVSH
1986
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 100 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 9615

 SSK 56/10-24 SSK 56/10-24, Kippsilo ca. 56m³ - Gjysmë rimorkio silo
 8
9 612 EUR
Çmimi pa. TVSH
1991
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 800 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 76297

 S36 R 2 P43 PIACENZA (I) C36R2P43, 43m³ - Gjysmë rimorkio silo
 3
15 012 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 400 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 4d

RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV

3

Belgjikë, Roksem

Numri i referencës 66310

Feldbinder KIP 66 m³  Nur für Lebensmittel  - Gjysmë rimorkio silo
 6
19 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 4d

Greiwing logistics for you GmbH

15

Gjermani, Greven

Feldbinder EUT 40.3 Liftachse, Scheibenbremse - Gjysmë rimorkio silo
 15
17 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 900 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Botuar: 7d

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

1

Gjermani, Ennigerloh

Numri i referencës 413/23

Feldbinder 334ST 40 cbm, Liftachse, einsatzbereit - Gjysmë rimorkio silo
 15
Pyet për çmimin
2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 200 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Botuar: 7d

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

1

Gjermani, Ennigerloh

Numri i referencës 405/23

Feldbinder Kippsilo-Kip66.3-Rieselgueter  - Gjysmë rimorkio silo
 22
5 995 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 200 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 8d

Ferronordic Used Trucks GmbH

R V

Gjermani, Berlin

Numri i referencës 65U0736

Feldbinder Gülle, 35m³, Vogelsang 6000ltr., Alu-Felgen  - Gjysmë rimorkio silo
 10
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 500 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 10d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83803

Feldbinder 334S - Gjysmë rimorkio silo
 14
5 900 EUR
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 170 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 13d

SARL GEST LEASE ING.

1

Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN

Numri i referencës 210261

M-Tec Silosteller  - Gjysmë rimorkio silo
 4
19 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
2-aks
Pesha bruto: 28 000 kg

Botuar: 15d

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

2

Austri, Söding

Spitzer Schwingenschlögel Zementsilo 32 m3  - Gjysmë rimorkio silo
 12
35 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 260 kg
Pesha bruto: 37 000 kg

Botuar: 20d

VLACIC GmbH

8

Austri, Selzthal -(Liezen)

Spitzer SF 2434 | Scheibenbremsen*ABS*Leichtmetallfelgen  - Gjysmë rimorkio silo
 20
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3-aks

Botuar: 24d

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

14

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 0358/23

1 2 3 7   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Silo semi-trailers
t1 old