Reja dhe përdorur Gjysmë rimorkiot vetëshkarkuese në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkiot vetëshkarkuese


   Faqja 1 e 66 1/66   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Menci 2017 SA743R stahl kipper - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 15
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 820 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës OP85XS

VIBERTI - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 7
Pyet për çmimin
1992
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 550 kg

ALAM CAMION DI ALAM AYAD

2

Itali, Verona

Langendorf SKS-HS 24/28 Thermo BPW Liftachse Plane 24m³ - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 15
14 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014

Botuar: 39min

Stefan Ebert GmbH

5 M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës f64419

VIBERTI - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 7
Pyet për çmimin
1992
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 550 kg

Botuar: 4orë 3min

ALAM CAMION DI ALAM AYAD

2

Itali, Verona

Zorzi 36S075PRS Serie 0178 - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 11
4 952 EUR
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 890 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Botuar: 5orë 28min

Palm Truck AB

8

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

Stas S300CX 28cbm, discbrakes, liftaxle - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 20
14 985 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 120 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 15orë 19min

Equipped4U BV

12

Holandë, Aanwas

Numri i referencës QAMQ368

KOEGEL SKM 24 Halfpipe - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 11
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 650 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 16orë 54min

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

3 S

Austri, Brunn am Gebirge

Numri i referencës UVW230226

Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)
Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Urgent

Schmitz Cargobull Kippmulde SKI 24 SL 7.2 - Sofort verfügbar DEMO

2022 3-aks Ngarkesa e dobishme: 32 551 kg Pesha bruto: 39 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Botuar: 19orë 14min Numri i referencës 323216

30 800 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2022 3-aks Ngarkesa e dobishme: 32 551 kg Pesha bruto: 39 000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
email Kontakto shitësin
Weightlifter TIPPER - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 20
Ankandi
2015

Botuar: 19orë 58min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C403240

Kel-Berg TIPPER - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 19
Ankandi
2003
3-aks

Botuar: 20orë

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C154375

Schmitz Cargobull - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 8
13 000 EUR
2011
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Botuar: 20orë 7min

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 20-0171

Schmitz Cargobull SKI 24 SL06-9.6. Stahl, 52m³,Rollplane,Luft-Lift - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 16
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Botuar: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83886

Langendorf NW 3, Stahl, 55m³, SAF, Luft-Lift, Smart-Board - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 13
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 670 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83912

Langendorf SKS-HS 24/30, Stahl, Thermo, 28m³, Rollplane,SAF - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 10
23 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 660 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83870

Kaiser KAISER 2 ESSIEUX - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 20
7 900 EUR
2000
Pesha bruto: 33 000 kg

Botuar: 1d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 14056238

Stas S300CX KIPPER/TIPPER OPLEGGER/AUFLIEGER/TRAILER - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 15
Pyet për çmimin
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 820 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Botuar: 1d

Geurts Trucks B.V.

12

Holandë, ANDELST

KAYSER R1902E Remorque Benne - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 29
Ankandi
2000

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

FRUEHAUF Tri/A Aluminum Semi-Remorque Be ... - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 55
Ankandi
1994

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

FRUEHAUF Remorque Benne 2 essieux - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 33
Ankandi

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SCHMITZ CARGOBULL GOTHA SGF*S3 Tri/A - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 30
Ankandi
2013

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

Kempf 3-Achs SKM 39A10 ALU-Kippmulde 50m³ Futter GMP+ - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 3
33 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 320 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Bielefeld

Numri i referencës Im Zulauf

BENALU Tipper Alu-square sided body 27m³ - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 8
15 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 860 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Botuar: 1d

Schmitz Cargobull France

9 S

Francë, Rennes

Numri i referencës 5473589

1 2 3 66   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Tipper semi-trailers
t1 old