Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri EMIRSAN 2021 Brand New | Half Pipe Hardox

picture_as_pdf

picture_as_pdf

20 500 EUR

Tipi

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri

Viti

2021

Shteti

Irlandë

Telefoni

+905323846......

EMIRSAN me leasing

Online: 3m 18d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaEMIRSAN
Viti i prodhimit2021
E re
Gjendjae re
Pesha neto6700 kg
Pesha bruto36700 kg
Ngarkesa e dobishme30000 kg
Kapaciteti26 m³
Ngjyrablu
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveSAF
Aksi i ngritjes
Frenatdisku
EBS
Gomat385/65 R22,5, 100 %
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Materiali i karrocerisëçelik Hardox
Mbajtësi i gomës rezervë
Vetëshkarkuesi i pasmë

Përshkrimi


2 to 4 Axles

22 to 40 cbm Capacity

Suitable to load any construction materials

Hardox 450 or ST Steel body according to load

Turkish brand Hydraulic Cylinder

BPW, SAF, Turkish brand Axles

Wabco ABS and EBS brake system

Air , Mechanical or Bogie Type Spring Suspension

Front Axle Lifting

JOST or Turkish brand parking leg and king pin

Pirelli, Bridgestone, Goodyear brand tires

Steel or Aluminum Rims

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Emirsan Trailer

Emirsan Trailer

location_on

Ireland

phone_iphone+905323846...
access_time

Ora lokale e shitësit — 07:01

Personat e kontaktit

ERDEM ÇAY

ERDEM ÇAY

+90 554500...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.