Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 18/28 Thermo Alu Kippauflieger Leer 4.880 Kg nga Gjermani, 15900 EUR në shitje - ID: 5801831
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 18/28 Thermo Alu Kippauflieger Leer 4.880 Kg

Online: 7m 15d

Marka LANGENDORF
Numri i referencës G150006
Viti i prodhimit 2014
Pesha bruto 34 000 kg
Ngarkesa e dobishme 29 120 kg
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +49 5613...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
15900 EUR
15 900
EUR
  • 1 855 832 ALL
  • 17 287 USD

Çmimi pa. TVSH

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:25
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schwarzmüller 3-A-HARDOX 25m3 ALU-Chassis 5680kg ALCOA DuraBr
Schwarzmüller 3-A-HARDOX 25m3 ALU-Chassis 5680kg ALCOA DuraBr
2021, 3-aks
Gjermani, Furth im Wald
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schwarzmüller 3-A-HARDOX 25m3 ALU-Chassis 5680kg ALCOA DuraBr, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf Langendorf SKA 24/31, Thermo Kastenalumulde 25
Langendorf Langendorf SKA 24/31, Thermo Kastenalumulde 25
15 900 EUR
2014, 3-aks
Gjermani, Göttingen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf Langendorf SKA 24/31, Thermo Kastenalumulde 25, 2014
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu Mulde 24 m³./Liftachse
Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu Mulde 24 m³./Liftachse
13 800 EUR
2014, 3-aks
Gjermani, Sittensen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu Mulde 24 m³./Liftachse, 2014
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LANGENDORF SKA 36 alu
LANGENDORF SKA 36 alu
2015, 4-aks
Danimarkë, Silkeborg
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LANGENDORF SKA 36 alu, 2015
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/30 Thermo, Alu, 26m³, Alu-Felgen, SAF
Langendorf SKA 24/30 Thermo, Alu, 26m³, Alu-Felgen, SAF
16 700 EUR
2013, 3-aks
Gjermani, Sittensen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/30 Thermo, Alu, 26m³, Alu-Felgen, SAF, 2013
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 18/28, ca. 27 m³
Langendorf SKA 18/28, ca. 27 m³
5 900 EUR
1994, 2-aks
Gjermani, Göttingen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 18/28, ca. 27 m³, 1994
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu-Mulde/24 m³./Liftachse
Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu-Mulde/24 m³./Liftachse
14 600 EUR
2015, 3-aks
Gjermani, Sittensen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu-Mulde/24 m³./Liftachse, 2015
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu Mulde 26 m³./Liftachse
Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu Mulde 26 m³./Liftachse
14 800 EUR
2016, 3-aks
Gjermani, Sittensen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/29, Thermo Alu Mulde 26 m³./Liftachse, 2016
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LANGENDORF SKA
LANGENDORF SKA
Danimarkë, Silkeborg
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LANGENDORF SKA
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/30 26cbm Thermo
Langendorf SKA 24/30 26cbm Thermo
13 500 EUR
2015, 3-aks
Gjermani, Nisterau
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/30 26cbm Thermo, 2015
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LANGENDORF SKA 24/30 Thermomulde, isoliert, Alu, Chassi Stahl
LANGENDORF SKA 24/30 Thermomulde, isoliert, Alu, Chassi Stahl
14 600 EUR
2014, 3-aks
Gjermani, Delbrück
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LANGENDORF SKA 24/30 Thermomulde, isoliert, Alu, Chassi Stahl, 2014
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24 / 31, Alu, 26m³, BPW, Alu-Felgen
Langendorf SKA 24 / 31, Alu, 26m³, BPW, Alu-Felgen
18 900 EUR
2016, 3-aks
Gjermani, Sittensen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24 / 31, Alu, 26m³, BPW, Alu-Felgen, 2016
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/30 SKA 24 30, 28 cbm, einsatzbereit
Langendorf SKA 24/30 SKA 24 30, 28 cbm, einsatzbereit
14 950 EUR
2012, 3-aks
Gjermani, Ennigerloh
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Langendorf SKA 24/30 SKA 24 30, 28 cbm, einsatzbereit, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge
t1 old