Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2021 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVA

Online: 23d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2021
E re
Gjendja e re
Pesha neto 7 500 kg
Pesha bruto 62 500 kg
Ngarkesa e dobishme 55 000 kg
Gjatësia 8 500 mm
Gjerësia 2 500 mm
Lartësia 3 500 mm
Kapaciteti 25 m³
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë/ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: BPW ECO Plus 2
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 385 /65 R22,5
 • gomat e pasme: 385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
 • gomat: 385/65 R22,5
 • goma rezervë
Karroceria/supestruktura
 • materiali i karrocerisë: çelik Hardox
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
17000 EUR
17 000
EUR
 • 2 094 332 ALL
 • 20 181 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 4 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
03:44
17 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS
LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS
2021, 3-aks
Turqia, Konya
26 500 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2021 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
2021, 3-aks
Turqia, Konya
20 217 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER
LIDER 2021 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER
2021, 3-aks
Turqia, Konya
23 000 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2021 YEAR
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2021 YEAR
2020, 3-aks
Turqia, Konya
16 500 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2021 YEAR, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2021 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2021, 3-aks
Turqia, Konya
26 000 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2019, 3-aks
Turqia, Konya
19 796 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2019
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 MODEL NEW 35 Mt3 DUMPER ( BENNE )
LIDER 2021 MODEL NEW 35 Mt3 DUMPER ( BENNE )
2021, 3-aks
Turqia, Konya
23 000 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2021 MODEL NEW 35 Mt3 DUMPER ( BENNE ), 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY)
2021, 4-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY), 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Nova Hardox Half Pipe Tipper Trailer from Manufacturing Company
Nova Hardox Half Pipe Tipper Trailer from Manufacturing Company
2021, 3-aks
Turqia, Konya
14 500 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Nova Hardox Half Pipe Tipper Trailer from Manufacturing Company, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese EMIRSAN 2020 NEW SCRAP TIPPER TRAILER 70m³ FROM FACTORY
EMIRSAN 2020 NEW SCRAP TIPPER TRAILER 70m³ FROM FACTORY
2021, 3-aks
Turqia, Konya
25 500 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese EMIRSAN 2020 NEW SCRAP TIPPER TRAILER 70m³ FROM FACTORY, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese CANGÜLLER TREYLER New
CANGÜLLER TREYLER New
2021, 3-aks
Turqia, Karabuk
33 000 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese CANGÜLLER TREYLER New, 2021

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.