Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY

picture_as_pdf

25 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri

Viti

2022

Shteti

Turqia

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 3d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto6500 kg
Pesha bruto56500 kg
Ngarkesa e dobishme50000 kg
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme385/65R/22.5
Gomat e pasme385/65R/22.5, 385/65/R22.5
Gomat385/65 R22,5 tyres 6 Units
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Materiali i karrocerisëçelik Hardox
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Përshkrimi

LIDER TRAİLER : MANUFACTURER OF ALL TYPE TRAILER & TANKER IN TURKEY

PLEASE CONTACT WITH US FOR OUR BEST OFFER AND TECHNICAL SPECIFICATION

show contacts

show contacts

show contacts

Phone:show contacts whatsapp-viber-line

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Turkey, İstanbul

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 12:37


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.