Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2022 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY

picture_as_pdf

34 500 EUR

Çmimi neto

Tipi

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri

Viti

2022

Shteti

Turqia

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 21orë 29min
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto8000 kg
Pesha bruto68000 kg
Ngarkesa e dobishme60000 kg
Kapaciteti50 m³
Sistemi hidraulik
Ngjyrae zezë
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë/ajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW ECO Plus 2
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme385 /65 R22,5
Gomat e pasme385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Gomat385/65 R 22.5
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Për transportimin ematerialeve rifuxho
Dyert e pasme
Dyert anësore
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
Pjesë shtesë
Njësitë e disponueshme5
Garancia
VërtetimetCE
Pajisja
Vinç për kamion
Urë ngritëse
Përshkrimi

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Turkey, İstanbul

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 13:46


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.