Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY i ri në shitje - ID: 6230801
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY

Online: 3d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2024
E re
Gjendja e re
Pesha neto 6 500 kg
Pesha bruto 56 500 kg
Ngarkesa e dobishme 50 000 kg
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 385/65R/22.5
 • gomat e pasme: 385/65R/22.5, 385/65/R22.5
 • gomat: 385/65 R22,5 tyres 6 Units
 • goma rezervë
Karroceria/supestruktura
 • materiali i karrocerisë: çelik Hardox
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
Turqia, İstanbul
watch_later
Ora lokale e shitësit:
00:11
4.4
7 komente
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU
Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU
2023, 3-aks
Gjermani, Furth im Wald
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU, 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
35 000 EUR
2023, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY, 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
25 000 EUR
2022, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY, 2022
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
30 000 EUR
2024, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER, 2024
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
2024, 3-aks
Belgjikë
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER, 2024
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2023, 3-aks
Rumani
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE
LIDER 2023 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE
2023, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE, 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2022 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
LIDER 2022 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
2022, 3-aks
Belgjikë
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2022 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER, 2022
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese SCORPION TRAILER 2023 NEW (MANUFACTURER COMPANY)
SCORPION TRAILER 2023 NEW (MANUFACTURER COMPANY)
2023, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese SCORPION TRAILER 2023 NEW (MANUFACTURER COMPANY), 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS [ Copy ] [ Copy ]
LIDER 2023NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS [ Copy ] [ Copy ]
28 500 EUR
2023, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS [ Copy ] [ Copy ], 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE )
LIDER 2023 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE )
2023, 3-aks
Turqia, Konya
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ), 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2023 YEAR
LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2023 YEAR
2023, 3-aks
Rumani
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2023 YEAR, 2023
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER NEW 2022 Model DUMPER SEMI TRAILER READY IN STOCKS
LIDER LIDER NEW 2022 Model DUMPER SEMI TRAILER READY IN STOCKS
21 500 EUR
2022, 3-aks
Moldovë
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER NEW 2022 Model DUMPER SEMI TRAILER READY IN STOCKS, 2022

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old