Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER i ri në shitje - ID: 6193889
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri për transportimin e lëndëve drusoreLIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER
E re|2024|3-aks|37700 kg|44500 kg

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri për transportimin e lëndëve drusore LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER

Botuar: 2m 7d

PDF
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 1
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 2
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 3
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 4
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 5
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 6
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 7
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 8
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 9
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 10
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 11
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese për transportimin e lëndëve drusore i ri LIDER 2023 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: foto 12
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 7d

PDF
Marka

Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Pesha neto

6800 kg
Pesha bruto

44500 kg
Ngarkesa e dobishme

37700 kg
Gjatësia

8500 mm
Gjerësia

2550 mm
Lartësia

3300 mm
Kapaciteti

40 m³
Kapaciteti ngritës

50000 kg
Ngjyra

e zezë, e kuqe, blu, jeshile, e verdhë, portokalli, gri
Vendndodhja

Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë
numri i akseve

marka e akseve

BPW ECO Plus 2
aksi i ngritjes

lartësia e shasisë

8800 mm
frenat

tamburi
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

gomat e përparme

385/65R/22.5
gomat e pasme

385/65R/22.5, 385/65/R22.5
gomat

385/65 R22,5 tyres 6 Units
goma rezervë

goma dyshe

Karroceria/supestruktura
për transportimin e

arka e veglave

mbajtësi i gomës rezervë

Pajisja
platformë ajrore

Aerial platform
Më shumë informacion

Lider Trailer & Tanker Manufacturer of all type semi trailer in Turkey.

Please contact with us for our best offer.

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts / Viber - Whatsupp - Line

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI