Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ) i ri në shitje - ID: 6247559
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

52 000EUR

  • ≈ 5 390 268 ALL
  • ≈ 56 374 USD

LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE )

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i riLIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE )
E re|2024|3-aks|60 kg

52 000EUR

Kontakto shitësin

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE )

Botuar: 2m 31d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 1
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 2
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 3
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 4
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 5
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 6
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 7
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 8
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 9
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 10
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 11
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 12
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 13
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 14
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 15
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 16
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 17
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 18
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 19
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER 2024 MODEL NEW 35 M3 DUMPER ( BENNE ): foto 20
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 31d

Shtoni në të preferuarat
PDF

52 000EUR

  • ≈ 5 390 268 ALL
  • ≈ 56 374 USD
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Ngarkesa e dobishme

60 kg
Kapaciteti

35 m³
Ngjyra

e zezë, e bardhë, blu, e verdhë, portokalli, kafe, gri
Vendndodhja

Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë/ajër
numri i akseve

marka e akseve

BPW ECO Plus 2
aksi i ngritjes

akset e drejtimit

frenat

tamburi
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

gomat e përparme

385 /65 R22,5
gomat e pasme

385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
gomat

385 /65 R22,5
goma rezervë

Karroceria/supestruktura
mbajtësi i gomës rezervë

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

52 000EUR

  • ≈ 5 390 268 ALL
  • ≈ 56 374 USD
Turqia, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Ora lokale e shitësit:
09:40
4.3
6 komente
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI