Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2022 YEAR

picture_as_pdf

27 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri

Viti

2022

Shteti

Rumani

Telefoni

+90-505355......

LIDER me leasing

Botuar: 2m 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Numri i referencës2022
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto6800 kg
Pesha bruto6800 kg
Ngarkesa e dobishme40000 kg
Gjatësia8200 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia2850 mm
Kapaciteti24 m³
Sistemi hidraulik
ADR
Ngjyrae zezë
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveBPW
Aksi i ngritjes
Akset e drejtimit
Frenatdisku
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme385 /65 R22,5
Gomat e pasme385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Gomat385 65 R 22,5
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Materiali i karrocerisëçelik Hardox
Pa superstrukturë
Vëllimi i ngarkesës27 m³
TIR
MEGA
JUMBO
Baxho rrëshqitëse
Arka e veglave
Mbajtësi i gomës rezervë
HiCube
Vetëshkarkuesi i pasmë
Pjesë shtesë
Garancia
Libri i servisit
Pajisja
Vinç për kamion
Përshkrimi

LİDER TRAİLER MANUFACTURER OF ALL TYPES SEMİ TRAILER IN TURKEY.

Tipper

Lowbed

Bulk cement tanker

Flatbed trailer

Containeer carrier

Fuel Tanker trailer

Please contact with us for our best price.

CONTACTS : + show contacts WhatsApp -Viber-Line

show contacts

show contacts

show contacts

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.4 
starstarstarstarstar
location_on

Romania

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 20:04


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Gjysmë rimorkio

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.