Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR i ri në shitje - ID: 6193892

LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i riLIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR
E re|2024|3-aks|40000 kg|6800 kg

Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR

Botuar: 2m 7d

PDF
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 1
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 2
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 3
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 4
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 5
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 6
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 7
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 8
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 9
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 10
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 11
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 12
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 13
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 14
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 15
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 16
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 17
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 18
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 19
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese i ri LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: foto 20
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 7d

PDF
Marka

Numri i referencës

2022
Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Pesha neto

6800 kg
Pesha bruto

6800 kg
Ngarkesa e dobishme

40000 kg
Gjatësia

8200 mm
Gjerësia

2550 mm
Lartësia

2850 mm
Kapaciteti

24 m³
Sistemi hidraulik

ADR

Ngjyra

e zezë, e bardhë, blu, e verdhë, portokalli, gri
Vendndodhja

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
numri i akseve

marka e akseve

BPW
aksi i ngritjes

akset e drejtimit

frenat

disku
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

gomat e përparme

385 /65 R22,5
gomat e pasme

385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
gomat

385 65 R 22,5
goma rezervë

Karroceria/supestruktura
materiali i karrocerisë

çelik Hardox
pa superstrukturë

vëllimi i ngarkesës

27 m³
TIR

MEGA

JUMBO

baxho rrëshqitëse

arka e veglave

mbajtësi i gomës rezervë

hiCube

vetëshkarkuesi i pasmë

Pjesë shtesë
garancia

libri i servisit

Pajisja
vinç për kamion

Më shumë informacion

LİDER TRAİLER MANUFACTURER OF ALL TYPES SEMİ TRAILER IN TURKEY.

Tipper

Lowbed

Bulk cement tanker

Flatbed trailer

Containeer carrier

Fuel Tanker trailer

Please contact with us for our best price.

CONTACTS : + show contacts WhatsApp -Viber-Line

show contacts

show contacts

show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI