Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe

Online: 1m 14d

Marka SCHMITZ
Modeli SKI
ID TR21039
Viti i prodhimit 2020
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 10 540 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 440 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 100 mm
34850 EUR
34 850
EUR
  • 4 285 679 ALL
  • 41 798 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:28
34 850
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
2019, 3-aks
Gjermani, Essen
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3, 2019
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Renders 32m3 Tip
Renders 32m3 Tip
2001
Danimarkë, Glostrup
1 348 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Renders 32m3 Tip, 2001
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
38 350 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
33 150 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
34 850 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper 54M³, SKI24SL, Universalklappe, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3 Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24m³, Liftachse
Schmitz Cargobull 3 Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24m³, Liftachse
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
27 790 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3 Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24m³, Liftachse, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24M³ Liftachse,Podest
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24M³ Liftachse,Podest
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
27 190 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24M³ Liftachse,Podest, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24M³ Liftachse,Podest
Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24M³ Liftachse,Podest
2021, 3-aks
Austri, Peuerbach
26 990 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull 3-Achs Kipper SKI24 SL7,2, 24M³ Liftachse,Podest, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull Thermo-Stahlmulde SKI24 SL7,2, Lift, Alufelgen
Schmitz Cargobull Thermo-Stahlmulde SKI24 SL7,2, Lift, Alufelgen
2018, 3-aks
Austri, Peuerbach
28 850 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull Thermo-Stahlmulde SKI24 SL7,2, Lift, Alufelgen, 2018
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Alumulde
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Alumulde
2020, 3-aks
Gjermani, DE-48268 Greven
26 800 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Alumulde, 2020
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24 SL Hardoxmulde 24m³*Scheibenbremse/Podest
Schmitz Cargobull SKI 24 SL Hardoxmulde 24m³*Scheibenbremse/Podest
2014, 3-aks
Gjermani, Mühlheim am Main
14 990 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24 SL Hardoxmulde 24m³*Scheibenbremse/Podest, 2014
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7,2
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7,2
2021, 3-aks
Gjermani, Lugau
29 400 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7,2, 2021
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI24 50m3
Schmitz Cargobull SKI24 50m3
2005, 3-aks
Republika Çeke, Nové Strašecí
11 500 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI24 50m3, 2005
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24
Schmitz Cargobull SKI 24
2015
Republika Çeke, Nové Strašecí
24 900 EUR
Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese Schmitz Cargobull SKI 24, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.