Reja dhe përdorur shasia e gjysmërimorkiove në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Shasia e gjysmërimorkiove


14
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
PACTON TXC339 - shasia e gjysmërimorkios
 12
8 300 EUR
2003
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, São João de Ver

ASCA S222 CL - shasia e gjysmërimorkios
 46
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010

Botuar: 9d

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 220228

Fliegl 1x20 / 2x20 / 1x30 / 1x40 / 1x45 Highcube, SAF  - shasia e gjysmërimorkios
 30
23 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
3-aks

Botuar: 10d

STARENT Truck & Trailer GmbH

14

Austri, Peuerbach

Numri i referencës TR23065

SCHMITZ CARGOBULL GOTHA - shasia e gjysmërimorkios
 18
4 011 EUR
2004
3-aks

Botuar: 22d

ATS Sweden

Suedi, Kronoberg

Numri i referencës S5670

Van Hool Special 45 ft tipping chassis elect tipping 24 v  - gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 10
Pyet për çmimin
2005

Botuar: 28d

Combo Sales B.V.

Holandë, Born, Netherlands

Trailor Trouliet Container Chassis 20+30+40 ft - Extand  - shasia e gjysmërimorkios
 9
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
3-aks
Pesha bruto: 5 200 kg

Botuar: 1m 2d

BETA SERVICES

Holandë, Terborg

SUNSKY 45FT 3 axle gooseneck chassis trailer - shasia e gjysmërimorkios
 11
11 778 EUR

Shasia e gjysmërimorkios për transportimin e kontejnerëve

E re
2022
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 40 kg

Botuar: 1m 22d

Xiamen Sunsky Vehicle Co.,Ltd

Kinë, office add: NO.178, XINFENG ROAD, HULI DISTRICT , XIAMEN CITY, CHINA

SUNSKY 40FT 3 axle skeleton chassis trailer - shasia e gjysmërimorkios
 10
10 797 EUR

Shasia e gjysmërimorkios për transportimin e kontejnerëve

E re
2022
3-aks

Botuar: 1m 22d

Xiamen Sunsky Vehicle Co.,Ltd

Kinë, office add: NO.178, XINFENG ROAD, HULI DISTRICT , XIAMEN CITY, CHINA

BROSHUIS 3 VCC - shasia e gjysmërimorkios
 7
Pyet për çmimin
2001
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 1m 28d

TUGATRUCKS UNIPESSOAL LDA

Portugali, BAGUIM DO MONTE

Renders X-STEERING - shasia e gjysmërimorkios
 20
Pyet për çmimin
2014

Botuar: 2m

VLASTUIN TRUCK-EN TRAILERTRADING B.V.

7

Holandë, RENSWOUDE

BURG SILVERGREEN SC03, FOR ALL TYPES OF CONTAINE  - shasia e gjysmërimorkios
 15
8 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 750 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 3m 14d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

BURG SILVERGREEN SC03, FOR ALL TYPES OF CONTAINE  - shasia e gjysmërimorkios
 15
8 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 750 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 3m 14d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

Wielton NS 34 PT, EXPANDABLE FOR ALL TYPES OF CONTAINERS  - shasia e gjysmërimorkios
 14
7 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 200 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 3m 17d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

Wielton NS 34 PT, EXPANDABLE FOR ALL TYPES OF CONTAINERS  - shasia e gjysmërimorkios
 14
7 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 200 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Botuar: 3m 17d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

PACTON TXC339 - shasia e gjysmërimorkios
 12
8 300 EUR
2003
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 8m 25d

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Portugali, São João de Ver

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old