Reja dhe përdorur Transportjerë kontejnerësh/ Gjysmë rimorkiot me karroceri të çmontueshme në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Transportjerë kontejnerësh/ Gjysmë rimorkiot me karroceri të çmontueshme


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Kögel Port 40 simplex, pneumatischer Heckausschub  - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 1
Pyet për çmimin
E re
2022
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 250 kg
Pesha bruto: 39 500 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Gjermani, Essen

Numri i referencës 31625

 537 - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 6
2 200 EUR
1993
3-aks
Pesha bruto: 33 100 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

1

Portugali, São João de Ver

Numri i referencës EB25417

Renders-has O4/DA 08 EURO 800 CONTAINERCHASSIS - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
Pyet për çmimin
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 250 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 17orë 57min

De Ruyter Trucks B.V.

6

Holandë, MEERKERK

Numri i referencës 11474

Krone 45FT HC, SAF INTRADISC, Leergewicht: 4.300kg, NL-Chassis, APK: 01/2024, 3x vorhanden - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
14 985 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 700 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 18orë 26min

Equipped4U BV

12

Holandë, Aanwas

Numri i referencës OP56BP

Schmitz Cargobull 45FT HC, discbrakes, liftaxle, extendable front+ rear+ bumper, NL-chassis - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
12 985 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 380 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 18orë 36min

Equipped4U BV

12

Holandë, Aanwas

Numri i referencës ON81GV

Dennison SKELETAL - SLIDING - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 19
Ankandi
2016

Botuar: 20orë 13min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C439019

Dennison SKELETAL - SLIDING - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 19
Ankandi
2016

Botuar: 20orë 17min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce

Numri i referencës C439018

D-Tec VCC-01 3 axles 20-30ft ADR Liftachse - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 16
27 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks

Botuar: 20orë 36min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222110

Pacton 45FT HC multi (3x extendable), 1x liftaxle, SAF+discbrakes, NL-chassis, APK: 06/2024 - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
8 985 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 600 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 21orë 14min

Equipped4U BV

12

Holandë, Aanwas

Numri i referencës OK34NS

Cardi Tipper - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 8
Pyet për çmimin
1993
2-aks

Botuar: 21orë 35min

VERSIGLIA S.R.L.

3

Itali, Tortona

Renders Euro 800 / Multi / Lift axle / APK TUV 06-24 - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
17 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 400 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 21orë 36min

Kuijpers Trading B.V.

2

Holandë, Tilburg

Numri i referencës OS41JT

Renders Euro 925 / 3 as SAF Disk / 20 - 2x 20 - 40 - 45 ft Container - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
20 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 200 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 21orë 36min

Kuijpers Trading B.V.

2

Holandë, Tilburg

Numri i referencës OS84NV

SCHMITZ Containerchassis Standard - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 4
25 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks

Botuar: 1d

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Danimarkë, Padborg

Numri i referencës 5474676

SCHMITZ Containerchassis Standard - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 4
25 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks

Botuar: 1d

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Danimarkë, Padborg

Numri i referencës 5474675

SCHMITZ Containerchassis Standard - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 4
25 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3-aks

Botuar: 1d

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Danimarkë, Padborg

Numri i referencës 5474674

KÄSSBOHRER  - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
18 999 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022

Botuar: 1d

Andrzay Zawadzki

Mbretëria e Bashkuar

Krone SD 3 axles Liftachse - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
13 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 35 660 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 1d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222513

D-Tec CONTAINER CARRIER CC-20-3-T 3 axles ADR Liftachse - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 16
25 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
3-aks

Botuar: 1d

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222112

Pacton MFCC Multi - Lifting axle - 2x20FT / 40FTHC / 45FTHC - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 500 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 1d

P. Mostert Import-Export B.V.

7

Holandë, Lamswaarde

Numri i referencës 2192

Krone 45FT HC, SAF INTRADISC, empty weight: 4.300kg, NL-chassis, APK: 06/2024, tires 80%, 3x available - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
14 985 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 700 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Botuar: 1d

Equipped4U BV

12

Holandë, Aanwas

Numri i referencës OP58BP

Schmitz Cargobull SCF 24 G EURO 45FT HC, SAF+Discbrakes, NL-chassis - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
6 375 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 300 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Botuar: 1d

Equipped4U BV

12

Holandë, Aanwas

Numri i referencës OK69JY

Broshuis MFCC Multi - Lifting axle - 2x20FT / 40FTHC / 45FTHC - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
 16
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 600 kg
Pesha bruto: 43 000 kg

Botuar: 1d

P. Mostert Import-Export B.V.

7

Holandë, Lamswaarde

Numri i referencës 2191

1 2 3 38   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Semi-trailers - Container transporters/ Swap body semi-trailers
t1 old