Hmm, duket se artikulli është shitur

Transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2022 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READ

transportjer kontejnerësh/ gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2022 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READ

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaLIDER
Viti i prodhimit2022
E re
Gjendjae re
Pesha neto8000 kg
Pesha bruto63000 kg
Ngarkesa e dobishme55000 kg
Gjatësia13600 mm
Gjerësia2500 mm
Lartësia1200 mm
Sistemi hidraulik
ADR
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Numri i akseve3-aks
Marka e akseveSAF
Aksi i ngritjes
Frenattamburi
Lubrifikimi qendror
ABS
EBS
Gomat e përparme385 /65 R22,5
Gomat e pasme385 /65 R22,53, 385 /65 R22,5
Gomat385/65 R 22,5
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës13600 mm
Gjerësia e ngarkesës2500 mm
Lartësia e ngarkesës1050 mm
Dizel/elektro
Perde anësore
Dyert e pasme
Dyert anësore
Arka e veglave
20ft
30ft
40ft
45ft

Përshkrimi


Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.