Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY i ri në shitje - ID: 6225879

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 556 298 ALL
  • ≈ 27 762 USD

LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY

Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i riLIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY
E re|2024|3-aks|55000 kg|63000 kg

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY

Botuar: 3m 22d

PDF
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 1
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 2
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 3
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 4
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 5
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 6
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 7
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 8
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 9
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 10
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 11
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 12
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 13
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 14
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 15
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 16
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 17
Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme i ri LIDER 2024 MODEL NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER FACTORY AVAILABLE READY: foto 18
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 22d

PDF

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 556 298 ALL
  • ≈ 27 762 USD
Marka

Viti i prodhimit

2024
E re

Gjendja

e re
Pesha neto

8000 kg
Pesha bruto

63000 kg
Ngarkesa e dobishme

55000 kg
Gjatësia

13600 mm
Gjerësia

2500 mm
Lartësia

1200 mm
Sistemi hidraulik

ADR

Ngjyra

e zezë, e bardhë, e kuqe, blu, e verdhë, portokalli, kafe, gri
Vendndodhja

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
numri i akseve

marka e akseve

SAF
aksi i ngritjes

frenat

tamburi
lubrifikimi qendror

ABS

EBS

gomat e përparme

385 /65 R22,5
gomat e pasme

385 /65 R22,53, 385 /65 R22,5
gomat

385/65 R 22,5
goma dyshe

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

13600 mm
gjerësia e ngarkesës

2500 mm
lartësia e ngarkesës

1050 mm
dizel/elektro

perde anësore

dyert e pasme

dyert anësore

arka e veglave

20ft

30ft

40ft

45ft

Më shumë informacion

Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

25 500EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 556 298 ALL
  • ≈ 27 762 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI