Gjysmërimorkiot frigorifer


   Faqja 1 e 35 1/35   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SCHMITZ Auflieger Tiefkühler Standard - gjysmërimorkio frigorifer
 16
39 500 EUR
Çmimi neto
2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 485 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 1m 29d

Cargobull Trailer Store GmbH

6 S

Gjermani, Altenberge

ID 5449146

Sor ThermoKing Cooling - gjysmërimorkio frigorifer
 16
3 000 EUR
Çmimi neto
1995
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 314 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 11orë 37min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001083

LAMBERET Themoking SL200e - gjysmërimorkio frigorifer
 17
6 250 EUR
Çmimi neto
2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 680 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 11orë 37min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001085

Sor Thermoking SL400e - gjysmërimorkio frigorifer
 18
5 950 EUR
Çmimi neto
2002
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 500 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 11orë 41min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001116

LAMBERET SL200e - BPW - gjysmërimorkio frigorifer
 17
6 950 EUR
Çmimi neto
2000
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 000 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 11orë 50min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001158

LAMBERET Thermoking SL-200e - gjysmërimorkio frigorifer
 20
7 500 EUR
Çmimi neto
2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 200 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 11orë 53min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001192

Schmitz THERMO KING SL400e MEGA  - gjysmërimorkio frigorifer
 20
13 500 EUR
2008
3-aks

Online: 18orë 30min

Uzdaroji akcine bendrove "Romina"

Lituani, Kaunas

Schmitz THERMO KING SL 400e FRANCE  - gjysmërimorkio frigorifer
 20
13 500 EUR
2008
3-aks

Online: 18orë 30min

Uzdaroji akcine bendrove "Romina"

Lituani, Kaunas

Schmitz THERMO KING SL400 FRANCE  - gjysmërimorkio frigorifer
 12
14 900 EUR
2008
3-aks

Online: 18orë 30min

Uzdaroji akcine bendrove "Romina"

Lituani, Kaunas

 EGYEDI DA PONT Hűtős + HF felpót - gjysmërimorkio frigorifer
 11
21 EUR
2003
1-aks

Online: 20orë 4min

Laslo Truck

Hungari, Budapest

SAMRO ST39MHRE Remorque Frigorifique - gjysmërimorkio frigorifer
 1
Ankandi
2012

Online: 20orë 38min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SAMRO Tri/A - gjysmërimorkio frigorifer
 15
Ankandi
2007

Online: 20orë 46min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SAMRO ST39 WG Tri/A - gjysmërimorkio frigorifer
 20
Ankandi
2007

Online: 21orë 27min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SAMRO SEMCF 14.04 M x 2.60 M Tri/A - gjysmërimorkio frigorifer
 20
Ankandi
2010

Online: 21orë 28min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Schwarzmüller KOS T 3/E Carrier 1300  - gjysmërimorkio frigorifer
 9
6 489 EUR
Çmimi neto
2006
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 900 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 1d

Primatruck s.r.o.

9

Republika Çeke, Třebestovice

Schmitz Cargobull SKO 24/L FRIGO TRAILER THERMO KING SLX300 LIFT AXLE SAF AXLES 5 PIECES!! - gjysmërimorkio frigorifer
 18
14 950 EUR
2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 150 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 1d

Semtrade B.V.

Holandë, Maasdijk, Netherlands

Schmitz Cargobull SCB*S3B DISC BRAKES 2x LIFT AXLES TAIL LIFT CARRIER VECTOR 1550 NEW!!!! - gjysmërimorkio frigorifer
 18
Pyet për çmimin
2020
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 911 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 1d

Semtrade B.V.

Holandë, Maasdijk, Netherlands

Sor IBERICA SP71, reefer trailer , 3 Axle - gjysmërimorkio frigorifer
 20
4 500 EUR
Çmimi neto
2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 500 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 1d

Stedefra

8

Holandë, Susteren

ID 502118+

Sor SP71 ,3 Axle, Fridge trailer , aluminum rims , new tires !! - gjysmërimorkio frigorifer
 18
5 500 EUR
Çmimi neto
2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 1d

Stedefra

8

Holandë, Susteren

ID 502106+

DESOT TURBO'S HOET OPL/1AS/22/07B  CARRIER VECTOR 1850MT - gjysmërimorkio frigorifer
 10
4 500 EUR
Çmimi neto
2008
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 020 kg
Pesha bruto: 22 000 kg

Online: 1d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID 193825

Schmitz Cargobull Koel vries Thermoking, Meat hooks, Disc brakes - gjysmërimorkio frigorifer
 7
13 750 EUR
Çmimi neto
2010
Ngarkesa e dobishme: 32 429 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 1d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 066253

1 2 3 35   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.