Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1550 /Fleisch/Meat/FRC/Strom/2,6h

Online: 1m 4d

Marka CHEREAU
ID 911
Viti i prodhimit 2011
Pesha bruto 34 000 kg
Ngarkesa e dobishme 24 030 kg
Vendndodhja Gjermani, Hilden
Telefoni +49 (0)210...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • frenat: disku
 • ABS
 • EBS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 13 400 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 600 mm
 • numri i paletave: 33
25800 EUR
25 800
EUR
 • 3 211 713 ALL
 • 29 060 USD

Çmimi neto

Shitësi
Yourtrucks GmbH
Yourtrucks GmbH Gjermani
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
18:22
25 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1550 /Fleisch/Meat/FRC/Strom/2,6h
Chereau Carrier Vector 1550 /Fleisch/Meat/FRC/Strom/2,6h
2011, 3-aks
Gjermani, Hilden
25 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1550 /Fleisch/Meat/FRC/Strom/2,6h, 2011
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850MT/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
Chereau Carrier Vector 1850MT/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
2011, 3-aks
Gjermani, Hilden
20 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850MT/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020, 2011
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850MT/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
Chereau Carrier Vector 1850MT/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
2011, 3-aks
Gjermani, Hilden
20 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850MT/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020, 2011
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Thermo King SLXe 100 / Fleisch - Meat/ FRC!
Chereau Thermo King SLXe 100 / Fleisch - Meat/ FRC!
2010, 2-aks
Gjermani, Hilden
21 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Thermo King SLXe 100 / Fleisch - Meat/ FRC!, 2010
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Thermo King SLXe 100 / Fleisch - Meat/ FRC!
Chereau Thermo King SLXe 100 / Fleisch - Meat/ FRC!
2010, 2-aks
Gjermani, Hilden
21 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Thermo King SLXe 100 / Fleisch - Meat/ FRC!, 2010
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
2013, 3-aks
Gjermani, Hilden
27 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC, 2013
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
2013, 3-aks
Gjermani, Hilden
27 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC, 2013
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
2013, 3-aks
Gjermani, Hilden
27 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC, 2013
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC
2013, 3-aks
Gjermani, Hilden
27 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1950MT + Strom/Tri-Multi-Temp/FRC, 2013
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Thermo King SLXe 100/Fleisch-Meat/Trennwand/FRC!
Chereau Thermo King SLXe 100/Fleisch-Meat/Trennwand/FRC!
2015, 2-aks
Gjermani, Hilden
24 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Thermo King SLXe 100/Fleisch-Meat/Trennwand/FRC!, 2015
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850Mt/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
Chereau Carrier Vector 1850Mt/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
2008, 3-aks
Gjermani, Hilden
17 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850Mt/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020, 2008
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850Mt/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
Chereau Carrier Vector 1850Mt/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020
2008, 3-aks
Gjermani, Hilden
17 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Chereau Carrier Vector 1850Mt/Strom/Bi-Temp/SAF/FRC 2020, 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.