Gjysmërimorkio frigorifer ThermoKing, LBW, Seitentür, 2-Achser

Online: 1m 4d

ID TR9223
Viti i prodhimit 1997
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 2-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
5750 EUR
5 750
EUR
  • 702 938 ALL
  • 6 208 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
00:23
5 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio frigorifer ThermoKing, LBW, Seitentür, 2-Achser
ThermoKing, LBW, Seitentür, 2-Achser
1997, 2-aks
Austri, Peuerbach
5 750 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer ThermoKing, LBW, Seitentür, 2-Achser, 1997
Gjysmërimorkio frigorifer Krone ThermoKing SLXe 300, Doppelstock, Liftachse
Krone ThermoKing SLXe 300, Doppelstock, Liftachse
2013, 3-aks
Austri, Peuerbach
19 990 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Krone ThermoKing SLXe 300, Doppelstock, Liftachse, 2013
Gjysmërimorkio frigorifer Krone ThermoKing SLXe 300, Doppelstock, Liftachse
Krone ThermoKing SLXe 300, Doppelstock, Liftachse
2013, 3-aks
Austri, Peuerbach
19 990 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Krone ThermoKing SLXe 300, Doppelstock, Liftachse, 2013
Gjysmërimorkio frigorifer WILLENBROCK 1-A-Kühler,LBW,Thermoking
WILLENBROCK 1-A-Kühler,LBW,Thermoking
1987, 1-aks
Gjermani, Göttingen
2 900 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer WILLENBROCK 1-A-Kühler,LBW,Thermoking, 1987
Gjysmërimorkio frigorifer Willenbrock SAnh Kühler WILLENBROCK 1 A Kühler,LBW,Thermoking
Willenbrock SAnh Kühler WILLENBROCK 1 A Kühler,LBW,Thermoking
1987
Belgjikë, Roksem
5 292 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Willenbrock SAnh Kühler WILLENBROCK 1 A Kühler,LBW,Thermoking, 1987
Gjysmërimorkio frigorifer Krone SZ - 2 AS - THERMOKING
Krone SZ - 2 AS - THERMOKING
2009, 2-aks
Holandë, Meerkerk
9 950 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Krone SZ - 2 AS - THERMOKING, 2009
Gjysmërimorkio frigorifer Ekeri Thermoking 2-temp opening side
Ekeri Thermoking 2-temp opening side
2011, 3-aks
Danimarkë, Padborg
Gjysmërimorkio frigorifer Ekeri Thermoking 2-temp opening side, 2011
Gjysmërimorkio frigorifer CHEREAU THERMOKING
CHEREAU THERMOKING
1998
Francë, St Priest
5 300 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer CHEREAU THERMOKING, 1998
Gjysmërimorkio frigorifer Meyer/Strom/2-Achser/CM 1300/Lenkachse/Rolltor
Meyer/Strom/2-Achser/CM 1300/Lenkachse/Rolltor
2009, 2-aks
Gjermani, Hilden
13 800 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Meyer/Strom/2-Achser/CM 1300/Lenkachse/Rolltor, 2009
Gjysmërimorkio frigorifer Sor ThermoKing Cooling
Sor ThermoKing Cooling
1995, 3-aks
Holandë, Stampersgat
3 000 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Sor ThermoKing Cooling, 1995
Gjysmërimorkio frigorifer Floor 1340 + THERMOKING SMX
Floor 1340 + THERMOKING SMX
1994, 2-aks
Holandë, Roosendaal
4 950 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer Floor 1340 + THERMOKING SMX, 1994
Gjysmërimorkio frigorifer HTF Koel vries Thermoking
HTF Koel vries Thermoking
2005
Holandë, Ede
5 900 EUR
Gjysmërimorkio frigorifer HTF Koel vries Thermoking, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.