Gjysmërimorkio me anë të palosshme i ri Schmitz Cargobull Baustofftrailer, 80 cm Bordwand, Liftachse, NEU

Online: 1m 4d

Marka SCHMITZ
ID TR2154
Viti i prodhimit 2020
E re
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
25750 EUR
25 750
EUR
  • 3 188 571 ALL
  • 30 265 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
14:14
25 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me anë të palosshme Kögel Baustofftrailer, 60 cm Bordwand, SAF
Kögel Baustofftrailer, 60 cm Bordwand, SAF
2020, 3-aks
Austri, Peuerbach
19 990 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Kögel Baustofftrailer, 60 cm Bordwand, SAF, 2020
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Hangler Baustofftrailer, 80cm Bordwände,Liftache
Hangler Baustofftrailer, 80cm Bordwände,Liftache
2003, 3-aks
Austri, Peuerbach
4 850 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Hangler Baustofftrailer, 80cm Bordwände,Liftache, 2003
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 Mega, Edscha
Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 Mega, Edscha
2005, 3-aks
Gjermani, Göttingen
2 900 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull SCS 24/L-13.62 Mega, Edscha, 2005
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull Baustoff SPR 24/L 13.62 CEB
Schmitz Cargobull Baustoff SPR 24/L 13.62 CEB
2011, 3-aks
Gjermani, 86368 Gersthofen
11 500 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull Baustoff SPR 24/L 13.62 CEB, 2011
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull SPR 24/ BAUSTOFF / ALU / 2 x LIFT/ 820 mm BW
Schmitz Cargobull SPR 24/ BAUSTOFF / ALU / 2 x LIFT/ 820 mm BW
2019, 3-aks
Gjermani, Mengen-Hohentengen
22 900 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull SPR 24/ BAUSTOFF / ALU / 2 x LIFT/ 820 mm BW, 2019
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull SPR 24/ BAUSTOFF / ALU / 2 x LIFT/ 820 mm BW
Schmitz Cargobull SPR 24/ BAUSTOFF / ALU / 2 x LIFT/ 820 mm BW
2019, 3-aks
Gjermani, Mengen-Hohentengen
22 900 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz Cargobull SPR 24/ BAUSTOFF / ALU / 2 x LIFT/ 820 mm BW, 2019
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,
Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,
2019, 3-aks
Austri, Hörsching
21 900 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,, 2019
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Wilken Roll - Kranauflieger Kennis 16-R/84-4 NEU
Wilken Roll - Kranauflieger Kennis 16-R/84-4 NEU
2020, 3-aks
Gjermani, Stuhr
121 800 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Wilken Roll - Kranauflieger Kennis 16-R/84-4 NEU, 2020
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Wilken Roll - Kranauflieger Kennis 16-R/84-4 NEU
Wilken Roll - Kranauflieger Kennis 16-R/84-4 NEU
2020, 2-aks
Gjermani, Stuhr
116 500 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Wilken Roll - Kranauflieger Kennis 16-R/84-4 NEU, 2020
Gjysmërimorkio me anë të palosshme General Trailer SYY3FP Plattformauflieger, Liftachse
General Trailer SYY3FP Plattformauflieger, Liftachse
2000, 3-aks
Gjermani, Göttingen
3 900 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme General Trailer SYY3FP Plattformauflieger, Liftachse, 2000
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Kögel Multi Baustoff 32 Rungentaschen Liftachse BW 800
Kögel Multi Baustoff 32 Rungentaschen Liftachse BW 800
2019, 3-aks
Gjermani, 86368 Gersthofen
22 500 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Kögel Multi Baustoff 32 Rungentaschen Liftachse BW 800, 2019
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz 13,60 m
Schmitz 13,60 m
2007, 3-aks
Danimarkë, Hedensted
3 500 EUR
Gjysmërimorkio me anë të palosshme Schmitz 13,60 m, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.