Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K200, Lenkachse, Waschanlage Funk, 90cbm

Online: 11d

Marka KNAPEN
ID 33077
Viti i prodhimit 2015
Pesha bruto 36 000 kg
Ngarkesa e dobishme 28 220 kg
Vendndodhja Gjermani, Bakum
Telefoni +49(0... Shiko numrin e telefonit
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 3-aks
  • frenat: disku
  • ABS
  • EBS
36800 EUR
36 800
EUR
  • 4 456 701 ALL
  • 40 756 USD

Çmimi neto

Lizingu

Transimpex GmbH
Shitësi
Transimpex GmbH
Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
18:59
Personi i kontaktit
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands
36 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm KNAPEN K200 WALKING FLOOR
KNAPEN K200 WALKING FLOOR
2015, 3-aks
Poloni, KRAKÓW
34 370 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm KNAPEN K200 WALKING FLOOR, 2015
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen 92 cbm Schubboden , Typ K200, MB Scheibe, Lift
Knapen 92 cbm Schubboden , Typ K200, MB Scheibe, Lift
2006, 3-aks
Gjermani, Hagenow
8 500 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen 92 cbm Schubboden , Typ K200, MB Scheibe, Lift, 2006
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 100, 92m³, 10mm Boden, Funk, Plane
Knapen K 100, 92m³, 10mm Boden, Funk, Plane
2015, 3-aks
Gjermani, Sittensen
34 900 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 100, 92m³, 10mm Boden, Funk, Plane, 2015
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K100
DIV. Knapen K100
2015, 3-aks
Holandë, Deurne
32 250 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K100, 2015
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K200 94m3
DIV. Knapen K200 94m3
2005, 3-aks
Holandë, Deurne
10 950 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K200 94m3, 2005
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K200 - 92m3
DIV. Knapen K200 - 92m3
2006, 3-aks
Holandë, Deurne
11 950 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K200 - 92m3, 2006
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 200 93m³ Walkingfloor Schubboden Fernbedienung
Knapen K 200 93m³ Walkingfloor Schubboden Fernbedienung
2010, 3-aks
Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 200 93m³ Walkingfloor Schubboden Fernbedienung, 2010
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K200 Trailned 92m3
DIV. Knapen K200 Trailned 92m3
2019, 3-aks
Holandë, Deurne
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K200 Trailned 92m3, 2019
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 200 93m³ Walkingfloor Schubboden Fernbedienung
Knapen K 200 93m³ Walkingfloor Schubboden Fernbedienung
2010, 3-aks
Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 200 93m³ Walkingfloor Schubboden Fernbedienung, 2010
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 200 Goldstar, 92m³ Inhalt, Plane, Luft
Knapen K 200 Goldstar, 92m³ Inhalt, Plane, Luft
2009, 3-aks
Gjermani, Sittensen
15 900 EUR
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen K 200 Goldstar, 92m³ Inhalt, Plane, Luft, 2009
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K100 - 92m3
DIV. Knapen K100 - 92m3
2015, 3-aks
Holandë, Deurne
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm DIV. Knapen K100 - 92m3, 2015
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen Trailers K100
Knapen Trailers K100
2018, 3-aks
Holandë, Deurne
Gjysmërimorkio me bazament të lëvizshëm Knapen Trailers K100, 2018

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.