Gjysmërimorkiot me bot


Reklama

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

   Faqja 1 e 43 1/43   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Lag *20000L *1 Compartment *Drucktank  - gjysmërimorkio me bot
 12
8 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e ushqimit

1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 885 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 19d

H.O. Hein Claessen BV

Holandë, Roggel

Schwarzmüller Kombiliner Gülle Silo Getreide Tüv12/2019  - gjysmërimorkio me bot
 14
15 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e siloseve

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 180 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 1orë 20min

Transimpex GmbH

Gjermani, Bakum

ID 195241

SCHWARZMÜLLER A-L400-2003/00 - gjysmërimorkio me bot
 3
39 570 EUR

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e bitumit

2013

Online: 2d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Halinów

Van Hool 30.000L RVS Tank - gjysmërimorkio me bot
 15
12 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e ushqimit

1987
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 010 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 000683

LAG SteelTank - Mesttank - gjysmërimorkio me bot
 13
3 950 EUR
Çmimi neto
1994
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 200 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 000878

Van Hool 20m3 - 5 Comp. - gjysmërimorkio me bot
 16
4 950 EUR
Çmimi neto
1997
1-aks

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 000906

LAG ALUMINIUM Tanktrailer - gjysmërimorkio me bot
 12
6 500 EUR
Çmimi neto
1992
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 300 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 000995

LAG ALU. Tank - BPW - DRUM - gjysmërimorkio me bot
 11
6 500 EUR
Çmimi neto
1992
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 700 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001004

Van Hool ALU. Bulktrailer - gjysmërimorkio me bot
 12
6 950 EUR
Çmimi neto
1987
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 720 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001040

ACM 21000L Fuel tank - gjysmërimorkio me bot
 16
3 500 EUR
Çmimi neto
1971
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 000 kg
Pesha bruto: 21 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001016

LAG BPW - DRUM - ALU Tank - gjysmërimorkio me bot
 13
6 950 EUR
Çmimi neto
1987
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 630 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001048

Atcomex ALU Tank - gjysmërimorkio me bot
 12
6 950 EUR
Çmimi neto
1991
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 000 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001059

LAG ALU. 56m3 Bulktrailer - gjysmërimorkio me bot
 12
6 750 EUR
Çmimi neto
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 000 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001119

LAG ALU. 56m3 Silo/ Bulk - gjysmërimorkio me bot
 12
6 750 EUR
Çmimi neto
1989
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 300 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001120

Benalu ALU. 56m3 Silo/Bulk trailer - gjysmërimorkio me bot
 12
6 750 EUR
Çmimi neto
1990
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 850 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001121

Gofa 50m3 Silo/Bulk - gjysmërimorkio me bot
 12
7 500 EUR
Çmimi neto
1980
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 31 000 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001127

LAG 56m3 Silo/Bulk ALU-ALU - gjysmërimorkio me bot
 15
6 750 EUR
Çmimi neto
1988
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 330 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001126

SPITZER Silo Silo / Bulk, 47000 Liter, 3 Bar, elec / Hydraulic Tipping system - gjysmërimorkio me bot
 7
8 900 EUR
Çmimi neto
2003
Ngarkesa e dobishme: 32 140 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2d

JB Trading bv

7

Holandë, Ede

ID 041607

Hobur Burg LPG GPL propane butane - ADR 09/2020 - P27BN - 50.000 litres - gjysmërimorkio me bot
 20
43 900 EUR
Çmimi neto
1999
3-aks
Pesha bruto: 12 600 kg

Online: 2d

A & A Trdg Holland B.V.

Holandë, Ede

ID 027106

EKW 89/39 3 INOX / EDELSTAHL - gjysmërimorkio me bot
 5
5 750 EUR
Çmimi neto
1990
3-aks

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID 490830

Tecnokar T3P / 3 Kammern / Pumpe  - gjysmërimorkio me bot
 10
36 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e ushqimit

2015
3-aks
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 3d

LKW Lasic GmbH

14

Gjermani, München

ID 208

1 2 3 43   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.