Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me bot ATCOMEX KIPPSILO 60m3 BPW
ATCOMEX KIPPSILO 60m3 BPW
1999, 3-aks
Holandë, Marknesse
7 750 EUR
Gjysmërimorkio me bot ATCOMEX KIPPSILO 60m3 BPW, 1999
Gjysmërimorkio me bot Gofa 60.000 Ltr / 1 / Kippanlage SSA60
Gofa 60.000 Ltr / 1 / Kippanlage SSA60
2003, 3-aks
Holandë, Veghel
12 800 EUR
Gjysmërimorkio me bot Gofa 60.000 Ltr / 1 / Kippanlage SSA60, 2003
Gjysmërimorkio me bot Feldbinder EUT 62.3 Food Futter 62.000 Ltr 5-Comp Liftachse Lenkachse
Feldbinder EUT 62.3 Food Futter 62.000 Ltr 5-Comp Liftachse Lenkachse
1998, 3-aks
Holandë, Veghel
14 600 EUR
Gjysmërimorkio me bot Feldbinder EUT 62.3 Food Futter 62.000 Ltr 5-Comp Liftachse Lenkachse, 1998
Gjysmërimorkio me bot Atcomex ALU Tank
Atcomex ALU Tank
1991, 3-aks
Holandë, Stampersgat
6 950 EUR
Gjysmërimorkio me bot Atcomex ALU Tank, 1991
Gjysmërimorkio me bot LAG FUEL 47,000 LTR 5 compartments
LAG FUEL 47,000 LTR 5 compartments
2005, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
16 900 EUR
Gjysmërimorkio me bot LAG FUEL 47,000 LTR 5 compartments, 2005
Gjysmërimorkio me bot LAG FUEL 47.000 LTR 5 compartment
LAG FUEL 47.000 LTR 5 compartment
2003, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
16 900 EUR
Gjysmërimorkio me bot LAG FUEL 47.000 LTR 5 compartment, 2003
Gjysmërimorkio me bot LAG FUEL 47.000 LTR 5 compartment
LAG FUEL 47.000 LTR 5 compartment
2003, Dizel, 3-aks
Holandë, Vuren
16 900 EUR
Gjysmërimorkio me bot LAG FUEL 47.000 LTR 5 compartment, 2003
Gjysmërimorkio me bot DIV. HLW STA36 32.000 LTR.
DIV. HLW STA36 32.000 LTR.
2007, 3-aks
Holandë, Weert
29 800 EUR
Gjysmërimorkio me bot DIV. HLW STA36 32.000 LTR., 2007
Gjysmërimorkio me bot Feldbinder EUT 40.3, 1 Kammer, 40.000 ltr., Alu Felgen,Luft
Feldbinder EUT 40.3, 1 Kammer, 40.000 ltr., Alu Felgen,Luft
1996, 3-aks
Gjermani, Sittensen
13 800 EUR
Gjysmërimorkio me bot Feldbinder EUT 40.3, 1 Kammer, 40.000 ltr., Alu Felgen,Luft, 1996
Gjysmërimorkio me bot Tansan, 3-Achser zwilling, Stahltank, 38.000 ltr
Tansan, 3-Achser zwilling, Stahltank, 38.000 ltr
2019, 3-aks
Gjermani, Sittensen
33 900 EUR
Gjysmërimorkio me bot Tansan, 3-Achser zwilling, Stahltank, 38.000 ltr, 2019
Gjysmërimorkio me bot DIJKERS - Food Stuff 3 Kamers -31.000 Ltr
DIJKERS - Food Stuff 3 Kamers -31.000 Ltr
1985, 3-aks
Holandë, Groot-Ammers
10 950 EUR
Gjysmërimorkio me bot DIJKERS - Food Stuff 3 Kamers -31.000 Ltr, 1985
Gjysmërimorkio me bot Burg BPO 13-28 RGZXX 31.000Ltr
Burg BPO 13-28 RGZXX 31.000Ltr
2003, 3-aks
Holandë, Weert
15 800 EUR
Gjysmërimorkio me bot Burg BPO 13-28 RGZXX 31.000Ltr, 2003

Gjysmërimorkio me bot Atcomex 56.000 Ltr / 1 / Liftachse

Marka ATCOMEX
ID 70112220
Viti i prodhimit 1999
Data e regjistrimit të parë 07.06.1991
Pesha neto 7 620 kg
Pesha bruto 39 000 kg
Ngarkesa e dobishme 31 380 kg
Vendndodhja Holandë, Veghel
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: SAF: 1,2,3
 • aksi i ngritjes
 • frenat: tamburi
Karroceria/supestruktura
 • numri i ndarjeve të serbatorit: 1
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmërimorkio me bot Atcomex 56.000 Ltr / 1 / Liftachse

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmërimorkio me bot Atcomex 56.000 Ltr / 1 / Liftachse

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.