Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me bot 40000 Litre Tri/A Water
40000 Litre Tri/A Water
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Gjysmërimorkio me bot 40000 Litre Tri/A Water
Gjysmërimorkio me bot TECNOKAR T3SP38/T 31500 Litre Tri/A
TECNOKAR T3SP38/T 31500 Litre Tri/A
2012
Itali
Gjysmërimorkio me bot TECNOKAR T3SP38/T 31500 Litre Tri/A, 2012
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp
Heil / Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp
1991, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
12 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp, 1991
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump
Heil / Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump
1991, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
12 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump, 1991
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp
Heil / Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp
2000, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
12 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp, 2000
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter
Heil / Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter
1998, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
14 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter, 1998
Gjysmërimorkio me bot Heil / ZVVZ Powder tank alu 40 m3
Heil / ZVVZ Powder tank alu 40 m3
2006, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
15 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / ZVVZ Powder tank alu 40 m3, 2006
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
2005, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
15 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp, 2005
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
2005, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
15 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp, 2005
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
2005, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
15 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp, 2005
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump
L.A.G. Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump
2005, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
23 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump, 2005
Gjysmërimorkio me bot Schrader 3 AXLE ADR 42000 LTR FUEL TANK TRAILER
Schrader 3 AXLE ADR 42000 LTR FUEL TANK TRAILER
2005, 3-aks
Holandë, Schiedam
20 900 EUR
Gjysmërimorkio me bot Schrader 3 AXLE ADR 42000 LTR FUEL TANK TRAILER, 2005

Gjysmërimorkio me bot HEIL PT44/3 43000 Litre Tri/A Fuel

Marka HEIL
Viti i prodhimit 2005
Vendndodhja Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmërimorkio me bot HEIL PT44/3 43000 Litre Tri/A Fuel

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmërimorkio me bot HEIL PT44/3 43000 Litre Tri/A Fuel

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.