Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me bot Feldbinder Fuel tank alu 42 m3 / 6 comp + pump
Feldbinder Fuel tank alu 42 m3 / 6 comp + pump
2008, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
24 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Feldbinder Fuel tank alu 42 m3 / 6 comp + pump, 2008
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump
Heil / Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump
1991, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
12 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump, 1991
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp
Heil / Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp
2000, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
12 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp, 2000
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump
L.A.G. Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump
2005, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
23 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot L.A.G. Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump, 2005
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter
Heil / Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter
1998, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
14 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter, 1998
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp
Heil / Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp
1991, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
12 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp, 1991
Gjysmërimorkio me bot Stokota Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
Stokota Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
2004, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
19 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Stokota Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp, 2004
Gjysmërimorkio me bot Stokota Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
Stokota Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp
2004, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
19 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Stokota Fuel tank alu 39 m3 / 5 comp, 2004
Gjysmërimorkio me bot Charles Roberts Fuel tank alu 34 m3 / 6 comp + pump
Charles Roberts Fuel tank alu 34 m3 / 6 comp + pump
1989, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
9 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Charles Roberts Fuel tank alu 34 m3 / 6 comp + pump, 1989
Gjysmërimorkio me bot EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump
EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump
1995, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
14 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump, 1995
Gjysmërimorkio me bot Caldal Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump
Caldal Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump
2001, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
15 500 EUR
Gjysmërimorkio me bot Caldal Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump, 2001
Gjysmërimorkio me bot Cobo Fuel tank alu 43 m3 / 6 comp
Cobo Fuel tank alu 43 m3 / 6 comp
2011, 3-aks
Holandë, Hoogerheide
32 000 EUR
Gjysmërimorkio me bot Cobo Fuel tank alu 43 m3 / 6 comp, 2011

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e karburantit Heil / Thompson Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump

Marka HEIL
ID O003271
Viti i prodhimit 2004
Data e regjistrimit të parë 02.01.2004
Pesha neto 5 860 kg
Pesha bruto 37 000 kg
Gjatësia 12 700 mm
Gjerësia 2 500 mm
Lartësia 3 300 mm
Vendndodhja Holandë, Hoogerheide
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: Ror
 • lartësia e shasisë: 1 000 mm
 • frenat: disku
 • gomat e pasme: 385/65R22.5, 20/60/50
 • goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
 • për transportimin e: karburantit
 • materiali i karrocerisë: alumin
 • vëllimi i serbatorit: 42 800 L
 • numri i ndarjeve të serbatorit: 7600; 7600; 7000; 7600; 6000; 7000, 6
 • pompa
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmërimorkio me bot Heil / Thompson Fuel tank alu 42.8 m3 / 6 comp + pump

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.