Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten
Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten
2018, 3-aks
Holandë, Veghel
18 200 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten, 2018
Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten
Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten
2018, 3-aks
Holandë, Veghel
18 200 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten, 2018
Gjysmërimorkio me perde anësore Kögel Schiebeplane, Edscha, Palettenkasten, BPW
Kögel Schiebeplane, Edscha, Palettenkasten, BPW
2013, 3-aks
Gjermani, Stuhr
8 900 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Kögel Schiebeplane, Edscha, Palettenkasten, BPW, 2013
Gjysmërimorkio me perde anësore Krone Code XL, Palettenkasten, Schiebeplane, Edscha
Krone Code XL, Palettenkasten, Schiebeplane, Edscha
2013, 3-aks
Gjermani, Stuhr
9 900 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Krone Code XL, Palettenkasten, Schiebeplane, Edscha, 2013
Gjysmërimorkio me perde anësore CIMC SG 03 Huckepack Edscha Palettenkasten BPW
CIMC SG 03 Huckepack Edscha Palettenkasten BPW
2016, 3-aks
Holandë, Veghel
10 900 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore CIMC SG 03 Huckepack Edscha Palettenkasten BPW, 2016
Gjysmërimorkio me perde anësore Meierling MSA 27 Coil Alu Chassis Edscha
Meierling MSA 27 Coil Alu Chassis Edscha
2000, 3-aks
Holandë, Tegelen
4 500 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Meierling MSA 27 Coil Alu Chassis Edscha, 2000
Gjysmërimorkio me perde anësore Schwarzmüller *J-SERIE S1*BPW*LIFT ACHSE*PALETTENKASTEN*EDSCHA
Schwarzmüller *J-SERIE S1*BPW*LIFT ACHSE*PALETTENKASTEN*EDSCHA
2015, 3-aks
Gjermani, Dietzenbach
12 990 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Schwarzmüller *J-SERIE S1*BPW*LIFT ACHSE*PALETTENKASTEN*EDSCHA, 2015
Gjysmërimorkio me perde anësore Schwarzmüller *J-SERIE S1*BPW*LIFT ACHSE*PALETTENKASTEN*EDSCHA
Schwarzmüller *J-SERIE S1*BPW*LIFT ACHSE*PALETTENKASTEN*EDSCHA
2015, 3-aks
Gjermani, Dietzenbach
11 990 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Schwarzmüller *J-SERIE S1*BPW*LIFT ACHSE*PALETTENKASTEN*EDSCHA, 2015
Gjysmërimorkio me perde anësore Krone SD Profi Liner, EDSCHA-Verdeck ,Palettenkasten,Neufahrzeug ,XL Zertifikat
Krone SD Profi Liner, EDSCHA-Verdeck ,Palettenkasten,Neufahrzeug ,XL Zertifikat
2019, 3-aks
Austri, Hörsching
23 500 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Krone SD Profi Liner, EDSCHA-Verdeck ,Palettenkasten,Neufahrzeug ,XL Zertifikat, 2019
Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer Kässbohrer SCS
Kässbohrer Kässbohrer SCS
2019, 3-aks
Francë, CHARLEVILLE MEZIERES
Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer Kässbohrer SCS, 2019
Gjysmërimorkio me perde anësore Schwarzmüller Light Coil 6550 kg, Palettenkasten
Schwarzmüller Light Coil 6550 kg, Palettenkasten
2018, 3-aks
Austri, Hörsching
16 500 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Schwarzmüller Light Coil 6550 kg, Palettenkasten, 2018
Gjysmërimorkio me perde anësore KOEGEL KOEGEL Schiebeplane Edscha
KOEGEL KOEGEL Schiebeplane Edscha
2018, 3-aks
Gjermani, Weyhe
16 450 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore KOEGEL KOEGEL Schiebeplane Edscha, 2018

Gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten Alu latten

Marka KÄSSBOHRER
ID 70112248
Viti i prodhimit 2018
Data e regjistrimit të parë 01.06.2018
Pesha neto 6 950 kg
Pesha bruto 39 000 kg
Ngarkesa e dobishme 32 050 kg
Vendndodhja Holandë, Veghel
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: ajër
 • numri i akseve: 3-aks
 • marka e akseve: BPW: 1,2,3
 • frenat: disku
 • ABS
 • EBS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 13 620 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 750 mm
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten Alu latten

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": gjysmërimorkio me perde anësore Kässbohrer XS Edscha Palettenkasten Alu latten

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Njësia e traktorit
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.