Gjysmërimorkio me perde anësore i ri LIDER Lıder 2020 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY

Online: 19d

Marka LIDER
Viti i prodhimit 2019
E re
Gjendja e re
Pesha neto 7 000 kg
Pesha bruto 47 000 kg
Ngarkesa e dobishme 40 000 kg
Vendndodhja Turqia, İstanbul
Telefoni +90-5053...
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • numri i akseve: 3-aks
 • aksi i ngritjes
 • lubrifikimi qendror
 • ABS
 • EBS
 • gomat e përparme: 1 310
 • gomat e pasme: 1310, 1310
 • gomat: 385/65 r 22.5
 • goma rezervë
 • goma me aliazh të lehtë
Karroceria/supestruktura
 • dyert e pasme
 • dyert anësore
 • numri i paletave: 34
 • arka e veglave
 • mbajtësi i gomës rezervë
Pjesë shtesë
 • njësitë e disponueshme: 4
20000 EUR
20 000
EUR
 • 2 476 560 ALL
 • 23 507 USD

Shitësi
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Turqia
Më shumë se 3 vjet me Truck1
L LİDER shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
15:08
20 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me perde anësore Krone Sættevogns trailer
Krone Sættevogns trailer
2001
Danimarkë, Ballerup
861 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Krone Sættevogns trailer, 2001
Gjysmërimorkio me perde anësore MONTRACON Curtain Trailer
MONTRACON Curtain Trailer
2007, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmërimorkio me perde anësore MONTRACON Curtain Trailer, 2007
Gjysmërimorkio me perde anësore MONTRACON Curtain Trailer
MONTRACON Curtain Trailer
2000, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmërimorkio me perde anësore MONTRACON Curtain Trailer, 2000
Gjysmërimorkio me perde anësore Stena truck trailer
Stena truck trailer
1998, 3-aks
Danimarkë, Hedensted
6 000 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Stena truck trailer, 1998
Gjysmërimorkio me perde anësore General Trailer huiftrailer
General Trailer huiftrailer
2003
Belgjikë, Torhout
2 750 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore General Trailer huiftrailer, 2003
Gjysmërimorkio me perde anësore General Trailer Curtainsides
General Trailer Curtainsides
2003
Belgjikë, Hooglede
2 750 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore General Trailer Curtainsides, 2003
Gjysmërimorkio me perde anësore Fruehauf zeilen trailer
Fruehauf zeilen trailer
2004, 3-aks
Holandë, Lamswaarde
3 250 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore Fruehauf zeilen trailer, 2004
Gjysmërimorkio me perde anësore SDC Curtain Side Trailer
SDC Curtain Side Trailer
2005, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmërimorkio me perde anësore SDC Curtain Side Trailer, 2005
Gjysmërimorkio me perde anësore SDC Curtain Side Trailer
SDC Curtain Side Trailer
2006
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmërimorkio me perde anësore SDC Curtain Side Trailer, 2006
Gjysmërimorkio me perde anësore SDC Euro Liner Trailer
SDC Euro Liner Trailer
2002, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmërimorkio me perde anësore SDC Euro Liner Trailer, 2002
Gjysmërimorkio me perde anësore LARANCE David Curtain Trailer
LARANCE David Curtain Trailer
2006, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, NEWRY
Gjysmërimorkio me perde anësore LARANCE David Curtain Trailer, 2006
Gjysmërimorkio me perde anësore General Trailer COIL - SMB - DISC
General Trailer COIL - SMB - DISC
Holandë, Lamswaarde
3 950 EUR
Gjysmërimorkio me perde anësore General Trailer COIL - SMB - DISC

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.