Gjysmërimorkiot me vagonetë të mbyllur


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 EGYEDI AWB BE CLIXTAR - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
7 012 EUR

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2011
1-aks

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

Gezocht BOX oplegger, 3 assen - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

3-aks

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat

ID 0000

Samro ST39VJ - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 9
3 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

3-aks

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat

ID 000167

Kögel K0G0 2004/SPKH-1 - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
2 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2-aks
Pesha bruto: 30 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat

ID 001132

Kaiser SAF - DISC - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 13
4 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 000 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001159

Kaiser S3803A2C - SAF - Disc - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
4 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 600 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001191

Legras Walking Floor - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
3 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 000 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 2d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

ID 001206

Schmitz Cargobull Dryfreight Standard Double deck Taillift - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 20
23 450.41 EUR

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2016
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 462 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 2d

Cargobull Trailer Store Venlo

6 S

Holandë, Venlo-Blerick

ID 5446696

Fruehauf ED32P - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
2 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1990
2-aks

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID V99916

Fruehauf DX27VW - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
2 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2004
2-aks

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID XX9110

Groenewegen TRX06 - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
2 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1995
2-aks

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID 20191234

Diversen ASCA S322DA DOUBLE ETAGE/DOPPELSTOCK/DOUBLE FLOOR - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
7 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2009
3-aks
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID 980007

Fruehauf DF33C - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
2 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1990
2-aks
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID F90005

GT Trailers TX34VW - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
3 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
3-aks

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID FX0823

Fruehauf TX34V5 - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
3 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1998
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

ID RA0297

DBM SRAF PS 20  ENKEL EXPORT  10 STUKS / PIECES  ZONDER FRIGO - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
1 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
2-aks

Online: 3d

OPTIMA TRUCKS bvba

Belgjikë, GENK

Trouillet SAA2 23 2-AXLE PLYWOOD CLOSED BOX TRAILER - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
2 450 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 16 700 kg
Pesha bruto: 23 000 kg

Online: 3d

Engel Trucks B.V.

7

Holandë, MEERKERK (HOLLAND)

ID SN 46611001

Pacton 1 AXLE CITY STEER AX taillift - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 7
1 450 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1999
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 620 kg
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 3d

Kleyn Trucks

14

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 273253

Chereau 2 AXLES CLOSED BOX taillift - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 14
2 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1998
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 23 440 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 3d

Kleyn Trucks

14

Holandë, Vuren, The Netherlands

ID 273244

Kögel  - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
9 000 EUR

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2011
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 3d

ABLIS POIDS LOURDS

Francë, ABLIS

ID 19-0279

1 2 3 27   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.