Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Talson 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER

Online: 3v 2m

Marka TALSON
ID 16256
Viti i prodhimit 1997
Data e regjistrimit të parë 01.10.1997
Vendndodhja Holandë, Schiedam
Telefoni +31 6539...
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: ajër
  • numri i akseve: 2-aks
  • ABS
1900 EUR
1 900
EUR
  • 232 528 ALL
  • 2 064 USD

Shitësi
Van Schaften Trucks Import Export
Van Schaften Trucks Import Export Holandë
I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:11
1 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Talson 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER
Talson 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER
1997, 2-aks
Holandë, Schiedam
1 900 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Talson 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER, 1997
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur HTF 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER
HTF 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER
1996, 2-aks
Holandë, Schiedam
2 600 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur HTF 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER, 1996
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur HTF 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER
HTF 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER
1996, 2-aks
Holandë, Schiedam
2 600 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur HTF 2 AXLE CLOSED BOX TRAILER, 1996
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Floor 3 AXLE CLOSED BOX TRAILER
Floor 3 AXLE CLOSED BOX TRAILER
1996, 3-aks
Holandë, Schiedam
2 900 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Floor 3 AXLE CLOSED BOX TRAILER, 1996
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur H.T.F. 2 AXLE CLOSED BOX ISOTHERM TRAILER
H.T.F. 2 AXLE CLOSED BOX ISOTHERM TRAILER
1995, 2-aks
Holandë, Schiedam
2 450 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur H.T.F. 2 AXLE CLOSED BOX ISOTHERM TRAILER, 1995
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Fruehauf 1 AXLE CLOSED BOX STEERING AXLE
Fruehauf 1 AXLE CLOSED BOX STEERING AXLE
2003, 1-aks
Holandë, Schiedam
3 750 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Fruehauf 1 AXLE CLOSED BOX STEERING AXLE, 2003
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Legras 3 AXLE WALKING FLOOR TRAILER
Legras 3 AXLE WALKING FLOOR TRAILER
2010, 3-aks
Holandë, Schiedam
13 900 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Legras 3 AXLE WALKING FLOOR TRAILER, 2010
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Lambrecht City Trailer Closed Box
Lambrecht City Trailer Closed Box
1997
Belgjikë, Hooglede
6 000 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Lambrecht City Trailer Closed Box, 1997
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Talson Box trailer
Talson Box trailer
1998, 2-aks
Belgjikë, Wingene
3 850 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Talson Box trailer, 1998
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Fruehauf 2-axle closed box trailer 81.2 m3
Fruehauf 2-axle closed box trailer 81.2 m3
1986, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
1 400 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Fruehauf 2-axle closed box trailer 81.2 m3, 1986
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur General Trailer Closed Box
General Trailer Closed Box
2002
Belgjikë, Hooglede
2 500 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur General Trailer Closed Box, 2002
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Bulthuis 2 axle 11 mtr closed Trailer
Bulthuis 2 axle 11 mtr closed Trailer
1996, 2-aks
Holandë, Kolhorn
2 500 EUR
Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur Bulthuis 2 axle 11 mtr closed Trailer, 1996

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.